Jaunava

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

2018. gadā Jaunavai varēja tikt piešķirts tituls "Mazo lietu dievs", jo tieši ar sīkajiem, daudz laika un enerģijas paņemošajiem, nogurdinošajiem, bet tik vajadzīgajiem hipersvarīgajiem sīkumiņiem Jaunava tika galā vislabāk.

Kā žigls zirneklītis Jaunava prata savīt kontaktu tīklus, operatīvi nokļūt tur, kur kaut kas nokārtojams, sarunājams, kāds zīmogs, paraksts vai sertifikāts dabūjams. Nepagāja ne pusgads, kad pat visiesīkstējušākās birojā sēdētājas Jaunavas pārvērtās par riņķī bizotājām un pat guva no tā savu kaifu, jo – kustība ir dzīvība!

Arī dažādu veidu lietā liekamā informācija Jaunavai teju pakaļ skrēja un pati galvā kāpa. Ja reiz tā, tad 2018. gads bija veltāms zināšanu apguvei, varbūt bija vērts padomāt par kvalifikācijas celšanu vai paplašināšanu.

Atšķirībā no domas Jaunavas Mūza uz lidošanu nebija tik naska, bet tas nenozīmē, ka nevarēja novest līdz taustāmam rezultātam iepriekšējos gados izsapņoto. Vienkārši jaunās lietas vedās druscīt grūtāk.

To pašu var teikt par romantiku un vispār par spēju priecāties par dzīvi – Jaunava drusku par daudz postracionalizēja, pārāk piekasījās pati savam noskaņojumam, un tas nekādā ziņā neveicināja sirds satraukto pukstēšanu un tauriņu kolonijas izveidošanos Jaunavas vēderā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form