Svari

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock


Ja Svari gribēja zināt, 2017. gadā visu izdarīja pareizi, tad 2018. gada sākumā bija jāpaskatās kabatā un kontā – ja tur bija, uz ko skatīties, tātad vismaz vairums lēmumu ir bijuši vietā. Un 2018. gadā prāts bija jānodarbina ar to, kur aizpērn sapelnīto un sakrāto ieguldīt. Turklāt varēja gadīties, ka Svariem nācās apsaimniekot arī partneru un vispār citu cilvēku resursus – ar visu no tā izrietošo risku.

Vērtību pārvērtēšana jau no dabas ir Svaru misija, un 2018. gadā vēl jo vairāk: Svariem droši vien tā arī neizdevās tikt vaļā no pārdomām par to, kas ir kā vērts, ko viņi ir gatavi dot pretī par to vai citu ērtību, emociju, pieredzi. Cik maksā zināšanas, veselība, mīlestība un vai to vispār iespējams kaut kā konvertēt?

Arī dzimtas tēma bija Svariem izrisināmo jautājumu lokā, un par dzimtas īpašuma saglabāšanu un tālāk nešanu varēja izraisīties pārrunas ar pārējiem dzimtas locekļiem – dažkārt arī skaļākos toņos. Varējāt nebūt vienisprātis, kurš ir un kurš patiesībā nav pie ģimenes piederīgs. Arī pa kādam remontam (un ar to saistītiem neparedzētiem izdevumiem) Svaru mājoklī šogad varēja iegadīties.

Attiecību tēmā drīzāk bija aizpērnā gada turpinājums vai "pēcstundas", nevis kaut kas jauns. Galvenais bija, lai Svari paši saprastu, kāpēc atrodas līdzās tam cilvēkam, kuram atrodas. Jo – godīgi – motivācijas godīgums ir panākumu atslēga. Vismaz Svariem un vismaz mīlestības jomā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form