Strēlnieks

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Iepriekšējos pāris gados Strēlnieks jau droši vien bija pieradis pie likteņa bliezieniem (ja vien pie kaut kā tāda vispār iespējams pierast), bet šogad apstākļu upura saldsērīgais oreols bija jāmet pie malas – nekādi skarbie vēji vairs netrieca Strēlnieku no kājām, un viņam bija gana daudz laika un iespēju elpas atvilkšanai. Varbūt tiešām bija nepieciešamas garākas brīvdienas un brīvāks darba grafiks, lai Strēlniekam atliktu laika ieklausīties sevī un atjaunot veselumu.

Vēl 2018. gadā Strēlnieks varēja pārsteigts pamanīt, ka viņam ceļā gadās daudz sirsnīgu un izpalīdzīgu cilvēku, kuri gatavi atbalstīt Strēlnieku tajā vai citā jomā par pliku paldies, bez savtīgas intereses. Strēlniek, vai pieņēmi šos upurus ar siltu pateicību – ļāvi taču citiem arī atstrādāt "karmiskos parādus"?

Patiesības labad jāpiebilst, ka Strēlnieka lielākais trumpis finanšu jomā bija viņa ticība (kaut gan iepriekšējā laikposmā tā varētu būt tikusi iedragāta gan attiecībā uz sevi pašu, gan uz biznesa partneriem). Bet bija jāņem vērā – te nebija runas par aklu uzticēšanos šaubīgiem projektiem vai shēmām! Runa bija par to, ka Strēlnieks tika aicināts noslīpēt un attīstīt savu biznesa intuīciju, "naudas ožu" un piekrist tikai tam, kam iekšējā balss dod akceptu.

Par attiecībām runājot – diezin vai 2018. gadā Strēlnieku sagaidīja mīlas revolūcijas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form