No 5. janvāra pulksten 5.39 līdz 24. janvāra pulksten 7.49 Merkurs pavadīs Mežāža zīmē.

Merkurs norāda personības domāšanas īpatnības – piemēram, vai ir nosliece analizēt vai sintezēt, kam dod priekšroku darījumos – cipariem un sausiem faktiem vai arī krāsainiem un nekorektiem tēliem. Asprātība, viltība, veiklība un lokanība. Noslieces saskarsmē ar citiem cilvēkiem – kā izsaka savas domas, rakstot un runājot. Tieši Merkurs dod runas talantus. Tas atbild par nervu sistēmas darbības īpatnībām: kā tā reaģē uz dažādām situācijām – ātri vai lēni, stabila reakcija vai neparedzama pat pašam cilvēkam. Merkura pārziņā arī papīra nauda, līgumi un darījumi.

Merkurs Zemes stihijā

Lieliski uztver detaļas, faktus, metodes. Ja saprot, tad prot arī izdarīt praktiski. Dažreiz pat neaizvietojams izpildītājs. Loģisks un to arī pieprasa no citiem. Labi iegaumē izlasīto. Labāk nekā dialogā. Lieliski atceras konkrētus faktus un detaļas. Nesteidzīgs, bet konkrēts viedoklī. Reti izstrādā centrālo ideju, grūti nonāk pie tās, jo redz ļoti daudz sīku faktu un ir arī emocionāls, kas tam traucē.

Kontaktējoties ar citiem, ļoti vērīgs, pēta ārējās izpausmes. Ievēro katru sīkumu otrā cilvēkā, kuri daudz pasaka par personību. Visu ņem nopietni, nelidinās ilūzijās. Pierod pie cilvēkiem nesteidzoties, toties ļoti nopietni. Emocionāla pieķeršanā nav raksturīga. Ja bērnam Merkurs atrodas Zemes stihijas zīmēs, tad mācībās ir vajadzīga lēnāka pieeja.

Skolotājiem būtu lietderīgi zināt, kādā zīmē skolēnam atrodas Merkurs.

Un tagad par Merkuru Mežāža zīmē:

Valdījumā – Saturns un Urāns;
Eksaltē – Marss;
Krīt – Jupiters;
Izdzīts – Mēness.

Merkurs ciemojas pie Saturna un Urāna. Visam pamatā godkāre un sapņainība. Gudrība, praktiskums un sava stāvokļa apzināšanās. Merkurs šajā zīmē ir reāli domājošs. Galējos brīžos darīs visu nepieciešamo, lai panāktu, ko vēlas, neņemot vērā, vai tas ir pareizi vai nepareizi.

Cītīgi strādā, lai tiktu pie izglītības, kas nepieciešama, lai gūtu panākumus un statusu dzīve. Nešķiež laiku teorijām vai augstām domām – šajā laikā tiek uzskatīts, ka vienīgās lietderīgās idejas ir tās, kurām ir kaut kāda praktiska vērtība. Savstarpēji kontaktējoties, uztversim tikai tos, kas, mūsuprāt, būs personības. Ja cilvēkam horoskopā Merkurs ir Mežāža zīmē – tad jāprot oponentam sevi piedāvāt kā personību. Šajā laikā parasti pie astrologiem uz konsultācijām cilvēki iet nelabprāt, ja tas nav sabiedrībā pazīstams un jau ieguvis zināmu atpazīstamību. Šajā laikā domāšana ir ļoti konkrēta, piesardzīga spriedumos diezgan atturīga. Diezgan sarežģīti būs sev piedot kļūdas – noskaņojums depresīvs. Arī no pagātnes būs pagrūti atbrīvoties. Komunikācijā reizēm būs manāms pat skarbums. Domās būsim ļoti taupīgi, paskopi arī vārdos, lēnīgāki.

Par datumiem

4. janvārī Merkura trins ar Urānu palīdzēs rast oriģinālas idejas.

8. janvārī Merkuram kvadrāts ar Marsu – ne tikai uz ceļa, bet arī savstarpējā komunikācijā ievērosim "ceļa zīmes". Konflikti. Avāriju situācijas.

13. janvārī Merkuram savienojums ar Saturnu – labi doties vizītē pie priekšniecības. Metodiskums. Taupīgums. Vārdi – pat ļoti pārdomāti.

No 13. līdz 16. janvārim Merkuram sekstils ar Neptūnu – cilvēkam ar labu intuīciju ir iespēja pieslēgties kolektīvai informācijai. Savstarpējos kontaktos būsim iejūtīgāki.

18. janvārī Merkuram savienojums ar Plutonu – kardināli tiek mainīta domāšana. Pagātnes iespaidi liek sirsnīgi piedomāt par pieļautām kļūdām un pacensties tās vērst par labu. Ir iespēja atbrīvoties no pagātnes sārņiem.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form