Merkurs ieiet Ūdensvīra zīmē: izpaud savu intelektu oriģinālās formās!
Foto: rawpixel / cc

24. janvārī Dieva ziņnesis Merkurs jestri iesoļo Ūdensvīra zīmē, saņemot nopietnu austošā Mežāža enerģiju. Ārēji izpaužoties, Merkurs domām un komunikācijai ar citiem piedos zināmu nopietnību ar apņēmības pilnu mērķtiecību izveidot stabilu karjeru un ar iekšēju pārliecību ilgstoši nostiprināties sociumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar pāreju Ūdensvīra zīmē Merkurs saņems arī diezgan spēcīgu Marsa enerģiju, kas, savukārt, komunikācijā un saskarsmē ar citiem piedos impulsivitāti un uzstājīgu gribu pastāvēt par savu taisnību. Arī no Mēness Merkurs saņems Jaunavas zīmes enerģētisko fonu – šīs zīmes ietekmē Merkurs iesaka uzticēties savai intuīcijai, jo tā būs lieliska, labi pamatota ar racionāliem faktiem, balstīta uz iepriekš uzkrāto pieredzi. Savukārt Ūdensvīra ietekmē Merkurs prātam piešķirs kreativitāti, spēju radoši domāt, kā arī domāt ārpus ierastajiem rāmjiem. Uz āru lieliski izpaudīsies abstraktās domāšanas potenciāls.

Īpaši veiksmīgs laiks psihologiem, astrologiem, zinātniekiem un citu veidu pētniekiem. Labs laiks izpausties kolektīvā, piedāvājot savus nākotnes plānus, projektus. Labi padosies prezentācijas. Visas planētas atrodas direktā (uz priekšu) kustībā, kas visiem plāniem, iecerēm un projektiem ieslēdz "zaļo gaismu". Uz priekšu!

Līdz 8. februārim Merkurs savienojumā ar Sauli: intelekts cieši savienosies ar vitālajiem un radošajiem spēkiem. Paklausot iekšējai balsij, šajā laikā varēs oriģināli izpaust savus radošos intelektuālos spēkus. Tomēr domāšana ap 30. janvāri būs vairāk subjektīva, nevis objektīva. Laba diena oratoriem – tie daudz runās no tribīnes, bet neko jēdzīgu nepateiks!

No 4. līdz 12. februārim Merkurs būs labos aspektos ar Marsu. Šajās dienās varēs aktīvi pārliecināt citus par savu taisnību. Vēl jo vairāk tāpēc, ka līdz 5. februārim Merkuram lielisks aspekts ar tēvišķīgi gudro Jupiteru no Strēlnieka zīmes. Prezentē savus projektus, atver biznesu! Jo 4. februārī ir Jaunmēness, kas visiem projektiem un karjeras uzsākumiem dos labus rezultātus!

Šajā laikā ar mērķi uzlabot savu veselību ej svaigā gaisā, piepildi savas dienas ar sporta aktivitātēm. Brīvdienās uz kalnu – slēpot!

Šajās dienās arī no Urāna tiks saņemtas oriģinālas idejas. Astrologiem labi padosies konsultācijas. Būs labas sazināšanās un saprašanās vieglums, kā arī spēja neapjukt situācijās un veiklāk reaģēt uz izmaiņām. Humors, smiekli un jautrs noskaņojums palīdzēs nogludināt visus komunikācijas asumus!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form