Mežāzis


Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Marss, jūnijā staigādams pa Vēža zīmi, nabaga Mežāzim bliež pa pieri, izaicinādams un kaitinādams dažādos jautājumos, kas skar sadarbību ar lietišķajiem partneriem, konsultantiem un arī ar mīļoto otro pusīti. Kopīgu valodu šomēnes atrast ir grūtāk, un gandrīz gribas ieteikt labāk paņemt atvaļinājumu, taču citi rādītāji vēsta, ka diezin vai Mežāzis jūnijā tiks vaļā no dienišķo darbu ciešajiem apskāvieniem...

Pretēji gaidītajam, nauda jūnijā pie Mežāža nāk, ja viņš pret to izturas kā pret jauku rotaļu, strādā kā spēlēdamies, izbaudot procesu un to, ka arī ikdienas rutīnas operācijās var ieviest kādu radošu elementu.

Savukārt, ja nauda tiks pelnīta ar saviebtu seju un rūpju rievu pierē, tā klīrēsies – Mežāža naudai šomēnes pa prātam jautra kompānija.

Ja ar cilvēku un Dieva priekšā atzītiem partneriem Mežāzis jūnijā nereti var iekulties konfliktu zonā, tad ar svaigi iepazītiem vai "nelegalizētiem" sirdsāķīšiem cita lieta! Tāpēc – darba kalnu spraugās Mežāzim jāatrod laiks, lai palīksmotu kādā koncertā, festivālā, pilsētas svētkos un izkoķetētos no visas sirds.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form