Vērsis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Jūnija sākumu Vērsis pēc inerces vēl pavadīs, pats par sevi priecādamies, prātodams, kā sev vislabāk izpatikt un kā vēl spožāk parādīt savus dabas dotos talantus. Nu, vai fiziskos dotumus – kas nu kuram Vērsim vairāk ticis... Vieglāk nekā citkārt Vērsis spēs iepatikties, tāpēc arī ir vērts pa priekšu grozīties.

Potenciāli veiksmīgs jūnijs ir Vērša biznesam – vismaz tajā ziņā, ka neļaus Vērsim slinkot un ieslīgt pašapmierinātībā. Un, kad Vērsis reiz ķēries pie aršanas, tad arī rezultāti parasti neizpaliek. Tāpēc jau mēneša otrajā pusē dažs labs Vērsis skaitīs naudiņu. Varbūt, ka tā nebūs vēl iebirusi akurāt Vērša kontā, bet kurš gan var liegt Vērsim saskaitīt potenciālo peļņu? Piemēram, to, kas viņa makā ieripos rudens pusē?

Mīlestība Vērsim šomēnes būs aktuāla tēma, tomēr ļoti iespējams, ka tā ir mīlestība pret sevi pašu un to, kas viņam pieder, nevis pret kādu konkrētu cilvēku. Mīlestība bez taustāmiem pierādījumiem Vērsim jūnijā neskaitīsies nekāda par pilnu ņemamā lieta, to nu gan Vērša pielūdzējiem būtu jāuztin uz auss!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form