Vēzis


Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Marss, kas šomēnes viesojas pie Vēža, neļaus viņam ieslīgt pašapmierinātībā: drebinās pa visām šuvēm katru reizi, kad viņš paskatīsies spogulī sev acīs. Kaut kur sirds dziļumos (vai varbūt pat virspusē) Vēzis zinās, ka šis ar viņu nenotiek pirmo reizi, ka līdzīga drebināšana jau šogad vai varbūt pērn bija. Ja pašam pret sevi atdzisušas jūtas, jāņem atvaļinājums un jāpapēta, no kurienes tam Vēža kašķim kājas aug.

Par darba trūkumu Vēzis šomēnes (tāpat kā lielāko gada daļu) īpaši nesūdzēsies, bet naudas ceļi gan var būt grūti izsekojami – tai būs tendence pačibēt un izkust. Iespējami tādi izdevumi, par kuriem Vēzis nemaz negribēs kādam stāstīt vai arī viņam vienkārši būs kauns atzīties, ka tik muļķīgi palaidis naudu vējā.

Mīlestības dzīvē un partnerattiecībās salīdzinoši mīlīgāks periods, kur līdzās nopietniem lēmumiem rodas arī iespēja pabaudīt komplimentus un sajusties ilgotam. Pats Vēzis savu pieķeršanos lielākoties kautrīgi noklusēs, toties viņa partneris gan liks manīt. Ja Vēža sirds brīva, tad jūnijs var atnest kādu pielūdzēju!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form