Lauva

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock


Šogad jūnijs īsti Lauvas garā – gan individuālas, gan – vēl jo vairāk – kolektīvas radošas aktivitātes, draugu pulks, kas neskopojas ar interesi par Lauvas sniegumu, un arī novērtējums plašākā skatītāju lokā, varbūt pat iekļūšana kādā medijā. Nu, vismaz sociālajos tīklos. Un tāpat jāsaprot, ka atradīsies arī kāds anonīms heiteris, kuram vēl tagad atmiņā, kā Lauva viņam savulaik bērnudārzā klucīšus atņēmis... Kur ir slava, tur allaž arī skauģi.

Personīgā nauda jūnijā var arī nenonākt Lauvas fokusā, tā dzīvo savu automātisko maksājumu neuzkrītošo dzīvi un īpaši neuzprasās uz vērienīgiem izdevumiem. Toties Lauvas biznesa nauda gan būvēs sapņu pilis un stiprinās pārliecību, ka katra godprātīga enerģijas ielikšana īstajā laikā dod atdevi. Ja vēl nav – tātad nav īstais laiks.

Mīlestība, visticamāk, izpaudīsies tipiski "lauvīgi" – tā būs dižošanās un lepošanās ar to, kā gan Lauvai paveicies tikt pie dvēseles drauga, kuram turklāt ir atbilstoši cienījama reputācija sabiedrībā un gana spilgtas manieres, lai kļūtu par kopradītāju, nevis kūļātos kaut kur Lauvas ēnā. Reti kura Lauva šomēnes jutīsies vientuļa.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form