Skorpions

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock


Skorpions jūnijā ir līdz pat ausu galiem biznesā. Ja ne gluži savā biznesā, tad domās par to, kā labāk izdzīvot drīzumā prognozētās krīzes apstākļos. Šo to vērtīgu līdz tam brīdim (vai tāds maz pienāks?) var pagūt izshēmot, piesaistīt ārzemju pieredzi vai sabiedrotos, sakārtot dokumentāciju tur, kur likumu un tikumību sargājošām institūcijām varētu atrasties iemesls piečakarēties. Netraucē Skorpionu, viņš ir aizņemts!

Lai krīze, kur krīze – pagaidām nauda Skorpiona makā un kontā braši burzguļo, un doma par to, kā to labāk ieguldīt, protams, ir gauži tīkama skorpioniskam prātam. Esošie vai pārskatāmā nākotnē gaidāmie izdevumi saistīti galvenokārt ar bērniem vai arī, teiksim godīgi, Skorpiona veselībai par labu nenākošām izklaidēm.

Vēlme pēc būšanas stabilās attiecībās Skorpionā jūnijā sadzīvo ar kaisli un verdošu temperamentu, viņa atmiņā mostas vētrainas intīmās ainas no pagātnes, un vasaras saulstāvju kopējais fons šo vēlmi savienoties, apmainīties enerģijām un kopā dot sākumu kaut kam jaunam tikai nostiprina. Brīvs Skorpions jūnijā ir ļoti iekārojams!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form