Mežāzis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola augustā?
Foto: Shutterstock


Izturējis vel vienu aptumsumu sēriju, Mežāzis sakož zobus un velk savu vezumu tālāk. Augusts pret Mežāzi būs vēlīgāks, jo ļaus viņam iejūgties biznesa lietās un mazāk aizņemt laiku ar visādu emocionālu ņemšanos, kas Mežāzi nogurdina vēl vairāk nekā nepieciešamība saprast, kā labāk pārorientēt biznesu un sakārtot lielās naudas plūsmas. Augusta sākumā var būt vēlme iet uz visu banku, bet te nu gan jāpamēra kaut astoņkārt.

Vispār augustā ir ne viena vien jauniem sākumiem piemērota diena, īpaši pēc 11.augusta, kad Jupiters atgriezīsies taisnvirziena kustībā un (cerams) ļaus Mežāzim atklāt šādas tādas "slēptās rezervītes".

Runājot par partnerību – daudzi Mežāži šajā jomā jūlijā tika nopietni izdrebināti, un neba viss ir atgriezies vecajās sliedēs. Taču labākajā gadījumā Mežāzī ir uzjundīta apdzisusī kaislība, un viņš dāsni dalās seksuālajā enerģijā, nemēģinot tur piepīt jūtelību vai mēģinājumus izdīkt garantiju mūžīgai mīlestībai.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form