Kopš jūnija beigām neesmu pievērsusies apsviedīgajam Merkuram, jo tas pastaigājās turp un šurp gan pa Vēžiem, gan arīdzan pa Lauvām, bet šo Merkura pastaigu jau aprakstīju iepriekš. Daudzi droši, ka atceras, ka šis laiks bija notikumiem piepildīts. Gājis ir visādi. Ai, un bija tik daudz visvisādi pasākumi jāapmeklē, ka visam vienkārši nepietika laika!

29. augustā pulksten 10.48 Merkurs ieripos Jaunavās. Paskatījos debesu ziņās …un sapratu, ka Merkuram nudien garlaicīgi nebūs, jo tas paviesosies gan pie Saules, gan Marsa, gan arīdzan Veneras. Tiesa gan Jupitera un Neptūna savstarpējā rīvēšanās traucēs skaidri saprast, kas tad īsti notiek?! Bet par to visu pēc kārtas!

Merkurs Jaunavas zīmē – tas ir ļoti spēcīgs intelekts, jo Merkurs te atrodas valdījumā. Tas iedziļinās sīkumos līdz galējībai. Lielisks pētnieks ar analītisku prātu un labām spriešanas spējām. Cenšas ievērot precizitāti un kārtību.

Vislabākos panākumus bērnam sola Merkurs, kuram tas atrodas Jaunavas zīmē, – ja šis bērns būs ieguvis īpašas prasmes un iemaņas vai arī labu izglītību. Prāts viņam būs orientēts uz darbu un velti laiku nešķiedīs sīkumos. Bērnam ar Merkuru Jaunavas zīmē būs piemērots jebkurš darbs, kurā tiek prasīta precizitāte – medicīna, matemātika un higiēna. Arī skolu lietas un darbs ar bērniem. Domāšana šādam bērnam ir shematiska. Un tas būs bezgala labs kritiķis. Viņam jāiemāca vest veselīgu dzīvesveidu. Šāds bērns neredz globāli – toties redz sīkumus.

Grāmatvedis, kabineta darbinieks. Noteikti nederēs dubultgrāmatvedība – prāts godīgs. Sīku detaļu veidošanas meistars. Prāts orientēts uz klasiku, neko ekstravagantu. Bērnam ar Merkuru Jaunavas zīmē noteikti jāiegūst vispusīga izglītība. Jāpaskaidro šim bērnam, ka viena un tā pati lieta var būt dažāda – koks pavasarī pumpuros, vasarā lapās, rudenī tās krīt, bet ziemā bez lapām.....

Enciklopēdiskas zināšanas

Un ko tad Merkurs dos mums šajā laikā, kamēr tas līdz 13. septembrim staigās pa Jaunavu?

Prāts būs vairāk orientēts uz praktisko. Interesēs vairāk "kas man par to būs?". Turklāt nāk rudens, un drīz vien būs ziema. Ar steigu jāievāc pārtika ziemai, marinēšana, vārīšana un visādiem citādiem paņēmieniem, kā saglabāt vasarā izaudzēto. Šajā laikā priekšroka skaitļiem, faktiem ar prasmi to visu apvienot ar jau esošo informāciju. Lielāko tiesu viss tiks sistematizēts, salikts pa "plauktiņiem". Ja politiķi šādi rīkosies, tad tauta tos atbalstīs, bet tie, kas turpinās tikai skaisti runāt, vairs netiks ņemti vērā. Grūtāk būs izprast abstraktās lietas un visu neskaidro, ko nekādi nespēs iekļaut kaut kādā loģiskā secinājumā. Labs laiks kritiķiem, jo daudzās lietās tie atradīs trūkumus un nepilnības. Tāpat secinājumi būs praktiski un precīzi, jo vispirms tiks padomāts un tikai tad tiks runāts vai darīts.

Līdz 7. septembrim Merkuram būs tikšanās ar Marsu. Abas planētas Jaunavas zīmē! Šis aspekts norāda, ka cilvēki īpaši aktīvi centīsies cits citu pārliecināt par savu taisnību. Katrs savu viedokli paudīs skaļi, aktīvi un varbūt pat rupji. Šis aspekts veicina labas intelektuālas diskusijas, jo atbildes radīsies viegli. Labs laiks, lai tiktos un apspriestu notikumus, izstrādātu jaunus plānus un uzdevumus. Lielisks laiks, lai apgūtu kaut ko jaunu. Sportošana veselības uzlabošanai īpaši saistībā ar elpceļiem, roku un plecu muskulatūru.

Rakstīju iepriekš, ka pēc savas retrogrādās kustības Merkurs vēlreiz "apdzīs" Sauli un 4. septembrī pulksten 04.40 atkal atradīsies Saules "sirdī". Tas arī nozīmē, ka visas domas un darbi, kas bija apzināti 21. jūlijā, iegūs vēlreizēju papildinājumu, piepildījumu, realizāciju 4. septembrī.

No 4. līdz 7. septembrim Merkuram lielisks aspekts ar Saturnu un līdz 9. septembrim – nejauks aspekts ar Jupiteru un Neptūnu. No vienas puses prāts būs sistemātisks, metodisks un praktisks. Prasme izprātot tālejošus mērķus un tos arī realizēt. Nopietna attieksme pret saņemto informāciju, un tā ļoti rūpīgi tiks izvērtēta. Tātad vajadzētu lietderīgi izmantot šīs pozitīvās dienas, lai sakārtotu nākotni. Uzņēmīgajiem un iniciatīvas pilnajiem, kuriem ir kreatīvs un elastīgs prāts, šīs ir ļoti veiksmīgas dienas. Tiem, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm, būs iespēja satikt ietekmīgus un izdevīgus cilvēkus.

Bet, no otras puses, Merkurs atradīsies TAU-kvadrāta virsotnē pret jau pieminētajām planētām – Jupiteru un Neptūnu. Arī Pilnmēness 14. septembrī stipri ietekmēs esošo situāciju, jo idejas šajā laikā būs nereālas un nebūtu vēlams tās īstenot dzīvē vai uzķerties uz jau esošajiem nereālajiem projektiem. Būtu skeptiski jāuztver politisko spēku izteiktos aicinājumus uz pārmaiņām. Smags intelektuāls darbs šajās dienās var novest pie garīga un fiziska spēka apsīkuma. Šajās dienās daudzi būs pārāk izklaidīgi un sapņaini. Ieteicams šajās dienās uzmanīgi sekot tam, ko saki. Būs grūtības ar objektīvu lietu un projektu apskati, jo vairāk būsim pakļauti savām fantāzijām un centrēti uz sajūtām.

Domājams, ka skolu un vispār izglītības sistēma kā tāda ir tuvu sabrukumam, arī ekonomiskā situācija nesola neko labu. Iesaku neuzņemties daudz pienākumu, jo šajā laika periodā nespēsim novērtēt savus spēkus un iespējas, tādēļ var gadīties, ka apsolām vairāk, nekā patiesi esam spējīgi paveikt. Iespējami strīdi ar skolotājiem, juristiem un politiķiem. Uz politiķiem tiks izdarīts spiediens, par kādu var parādīties "kompromāts". Visādā ziņā laiks ap septembra vidu būs ļoti piesātināts ar notikumiem. Klajā var nākt ļoti nepatīkama informācija, iespējams plašs skandāls.

Lai sokas labajos darbiņos!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form