Dvīņi

Horoskops: ko zvaigznes tev sola septembrī?
Foto: Shutterstock


Daudzi Dvīņi septembrī būs tik aizņemti ar mājas, ģimenes un sadzīves jautājumiem, ka gandrīz vai atstās novārtā karjeru. Būtu labi, ja ģimenes locekļi Dvīņu centienus atbalstītu – paši vien būs ieguvēji, jo tam visam ir tieša saistība ar Dvīņu biznesu (un tur šobrīd īsti saulaini nav).

Partnerattiecību nesaskaņas Dvīņi šomēnes nedrīkstētu risināt tad un tur, kur pārējie ģimenes locekļi spicē ausis, tomēr tieši šāda – publiska – izskaidrošanās pati tā vien uzprasīsies. Ja Dvīņu vecāki nav īsti labvēlīgi pret viņa dzīvesbiedru, tad šis ieteikums ievērojams jo īpaši.

Toties spontāns lēmums aizlaisties uz laukiem vai kādu viesu namu var izrādīties ļoti laba ideja. Dvīņi, neliedziet sev atļauju parādīt visiem garu degunu un doties prom, ja jums sāk apnikt, ka visi māca dzīvot! Ne tāpēc jūs esat dzimuši, lai piepildītu radinieku cerības.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form