Merkurs ieiet Svaru zīmē – laiks nerunāt lieku
Foto: Ben White / cc

14. septembrī pulksten 7.33 Pilnmēness, pulksten 10.14 Merkurs ieiet Svaru zīmē, bet pulksten 16.43 arī Venera ieiet Svaru zīmē. Un vispār – debesu jumā ir planētu sapulce! Cita vārda nespēju atrast. Un šī sapulce jau kādas pāris nedēļas ir varen spraiga, aktīvām diskusijām pilna! Un šis planētu stāvoklis stipri iespaido situāciju te, uz Zemes.

Tātad – Merkurs saņem Svaru zīmes enerģētiku. Izrādās, ka tā ir diezgan radniecīga Merkuram, jo Svari ir Gaisa zīme. Merkurs Gaisa stihijā jūtas itin omulīgi. Un tātad šajā laikā, kamēr Merkurs būs Svaru zīmē, daudzi centīsies būt draudzīgi ar citādi domājošiem. Labprāt uzturēs sarunu un ļoti vēlēsies būt lietas kursā par citu nolūkiem un, protams, negluduma brīžus pacentīsies nogludināt ar uzaicinājumu apmeklēt kādu kultūras pasākumu. Lieki piebilst, ka Merkurs saņem arī kādu enerģijas lādiņu no estētiski jaukās planētas Veneras. Interesēs vairāk mākslas un dailes jomas. Daudzi pacentīsies sadarboties, meklēs sev izdevīgus darījumus un, protams, slēgs lieliskus līgumus. Bet, ak vai! Ar atmiņu gan dažam labam var gadīties daždažādi pārpratumi, tamdēļ iesaku aktuālāko informāciju pierakstīt! Tāpat iesaku šajā laikā, kamēr Merkurs atrodas Svaru zīmē, uzklausīt labus padomus. Šaubu gadījumos sameklēt labus konsultantus vai griezties pie juristiem.

Bērnam ar Merkuru Svaru zīmē (ja tas ir pozitīvi aspektēts) prāts būs līdzsvarots. Negatīvi aspektēts Merkurs vēsta, ka bērns var būt diezgan nelīdzsvarots, ar ļoti sliktu atmiņu.

Kopumā ņemot šādam bērnam būs spējas strādāt ar klientūru, sabiedriskajās attiecībās, psiholoģijā un jurisprudencē. Gadiem ejot, būs uzticīgs sev un pat bargs jeb prasīgs pret sevi un citiem, jo Svaru zīmē eksaltē Saturns. Necietīs sliktas manieres. Prāts diezgan jūtīgs, kaprīzs un izvēlīgs. Šāds bērns bērnībā viegli aizvainojams. Viņam vajadzīgi paplašināti skaidrojumi. Mācībās būs vajadzīga pastiprināta uzmanība. Šādam bērnam labpatīk sabiedrība jeb vide, kurā tas jūtas pieņemts. Attiecībās nekad necietīs nesaskaņas. Profesijas – var būt modes mākslinieks, mākslas vēsturnieks. Intuitīvi izvairīsies no nepatikšanām. Piemīt diplomāta talants. Psihologs. Konsultants. Bet slikts matemātiķis.

Un tagad – par iespējamiem notikumiem līdz 3. oktobrim!

Vissarežģītākais laiks jebkura veida diskusijām un sadarbības mēģinājumiem būs no 20. līdz 29. septembrim, jo Merkurs ne īpaši labi sapratīsies ar Saturnu, Mēness mezgliem un smagnējo Plutonu. Šajā laikā talantīgajiem diplomātiem būs lieliska iespēja izrādīt savus talantus, lai atrisinātu ilgstošus starpvalstu attiecībās ieilgušās nesaskaņas. Te, uz Zemes, mums, vienkāršajiem ļaudīm, gan vajadzētu piesargāties un nerunāt lieku. Bet, ja ir sajūta, ka šoreiz varēs salīgt mieru ar kaimiņu, kolēģi, brāli, māsu un citādāk domājošo, tad uz priekšu! Visādā ziņā šajās dienās daudzi spēs saprast, kurš tad patiesi ir draugs un kurš ir ienaidnieks. Būs sajūta, ka uznācis kārtējais raudiens, neremdināmas skumjas ar tieksmi saraut nejēdzīgas un nekam nederīgas attiecības. Tad uz priekšu! Lai līdz ar Jaunmēnesi 28. septembrī atnāktu svaigas vēsmas.

Jā, un visu šo laiku arī Venera būs itin tuvu Merkuram. Tas nozīmē, ka sarežģītu situāciju atrisināšanai palīdzēs individuāla inteliģences līmeņa attīstības pakāpe. Un daždažādu kultūras pasākumu apmeklējums var izrādīties itin noderīgs.

Lai sokas labajos darbiņos!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form