Vēzis


Horoskops: ko zvaigznes tev sola oktobrī?
Foto: Shutterstock


Viss ir tieši tā, kā Vēzis vēlas, – pilna māja darba, prieka, rosības, Vēzim ir, kur izpaust savu mātišķo dabu vai kulināro talantu. Pat savā veidā izbaudīt kalpošanu. Tādā darba dunā Vēzim uz brīdi aizmirstas darba samezglojumi vai arī rodas attaisnojums, kāpēc uz darbu neaiziet.
Vēzim oktobrī var izraisīties konflikts ar mīļoto otro pusīti par banālu, bet tāpēc ne mazāk sāpīgu jautājumu – kur un kā kurš tērē naudu. Vēža dzīvesbiedram viņa tēriņu struktūra īpaši nepatīk.
Vēža naudas vairums droši vien aizies mājas un ģimenes vajadzībām, bet tikpat labi caur dzimtas locekļiem var atnākt kāds papildinājums ģimenes budžetam vai arī pie ģimenes vakariņām piedzimt perspektīva ideja. Vairāk gan atbalsts gaidāms no paša dzimtas līnijas.

Ja pēdējā laikā Vēzim mīlas lauciņā nav gājis gluži gludi, tad arī oktobris nebūs pārsteigums, ka par mīļu skatienu vai apskāvienu ir jāpacīnās, tāpat par skaistām acīm nekas īsti nenotiek. Var jau būt, ka ir pienācis laiks pārskatīt Vēža priekšstatus par partnerību un tās funkcijām.


Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form