1 13
Horoskops: ko zvaigznes tev sola oktobrī?
Foto: Shutterstock

Oktobri eleganti vadīs un šarmanti manipulēs Svaru un Skorpiona zīmes, kurās pulcēsies vairums planētu. Ko tas nozīmē mums – Zemes iedzīvotājiem?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Varētu šķist, ka tagad visas Gaisa un Ūdens stihijas zīmes var līksmot, bet gluži tā vis nav: pašā mēneša sākumā Svaros ieiet Marss, un tas, ņemot talkā dižu skolotāju alegoriju, nāk ne mieru, bet zobenu nest. Vismaz zīmes pirmajā pusē dzimušie Svari varēs pārliecināties, ka viņu aktivitātei un varbūt arī agresijai būs pieprasījums.

Savukārt starp Ūdens zīmēm sarežģītāks mēnesis pagadījies Vēzim – tas vēl aizvien cīnās (un vēl kādu laiku cīnīsies) ar Saturna mēģinājumiem ierobežot, strukturēt un tamlīdzīgi.

Pēdējos mēnešu ašā solī pa Strēlnieka zīmes otro pusi dodas izaugsmes atbalstītājs Jupiters, tāpēc Uguns zīmēm (īpaši Lauvai un Strēlniekam) jātver mirklis.

Vēl, kā allaž, piebildīšu, ka zemāk lasāmais ir tikai fons, astrologs izveidos daudz precīzāku prognozi pēc taviem dzimšanas datiem.


1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form