Interesanti, ka 3. oktobrī Merkuram, izejot no Svaru zīmes, nav neviena mažora aspekta ar citām planētām, vienīgi 30 grādi ar Marsu. Vai tas nozīmē, ka Merkurs jūtas vientuļš?! Vai arī, ieejot Skorpiona zīmē, tas uzreiz gremdēsies pagātnes atmiņās, jo Skorpions ir ļoti dziļi emocionāla zīme... Un parasti Skorpions nekad neko neaizmirst! Tāds nu, lūk, būs Merkurs līdz 30. oktobrim. Iecirtīgs savā prātā, ļoti jūtīgs. Toties ar ārkārtīgi labu intuīciju un dedukcijas metodēm apveltītu prātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Būtu labi protams, ja šajā laikā – līdz 30. oktobrim – daudzi spētu atbrīvoties no pagātnes uzkrātajiem sārņiem (aizvainojuma, nosodījuma, dusmām, ļauna vēlējumiem). Turklāt būtu jauki sākt savā domāšanā un uzskatos mainīties un meklēt cilvēkus vai informāciju, kas varētu palīdzēt izprast šos jautājumus.

Šajā laika periodā var šķist, ka jāsāk kaut kas jauns, bet kas?! Var rasties grūtības noslēgt līgumus, vienošanos vai atrast kopīgu valodu. Šajā laikposmā jau iezīmējas periods, kad attiecības jāveido ar jaunu pieeju, kad nedrīkst vairs tik ļoti balstīties uz iesīkstējušiem un veciem uzskatiem. Šajās dienās var kavēties līgumu parakstīšana, dokumentu noformēšana. Par to nevajag satraukties, bet periodā, kad Merkurs būs retrogrāds (no 31. oktobra līdz 20. novembrim), jāanalizē, kas vairs nav dzīvotspējīgs un kāda nianse jāmaina, lai pēc 20. novembra varētu pilnībā palaist izauklēto projektu dzīvē.

Tātad domāšanas aparātam ir jāpārdzimst kā fēniksam. Ar priecīgāku skatu uz dzīvi un situācijām. Ne velti pēc Skorpiona nāk optimisma pilnais Strēlnieks!

Bērnam, kuram dzimšanas horoskopā Merkurs atrodas Skorpiona zīmē, tas viņam piešķir nedaudz fiksētu/bremzētu domāšanas veidu, kas, savukārt, ietekmē domāšanas procesu elastīgumu. Var piemist drūmums, asums, neiecietība, kā arī tieksme "iedzelt" līdzcilvēkiem. Tādam bērnam raksturīgs sarkasms, melnā humora izteikumi, kuri balansē uz gaumes robežas. Skorpiona zīme var piešķirt arī salīdzinoši plašu redzesloku, kurš var tikt izmantots labu vai ļaunu mērķu sasniegšanai. Šādam bērnam prāts ir jāieliek labdabīgā gultnē jau kopš bērnības. Ne velti Skorpiona zīmē Mēness ir kritumā – tātad dziļi paliekošas atmiņas kopš bērnu dienām līdz ar mātes piena uzsūkšanu. Neiecietība un ļaunatminība ir vēl viena Merkura iezīme Skorpionā. Šī pozīcija piemērota profesijām, kuras ir saistītas ar nāvi, okultismu, dažādu veidu izmeklēšanām, kā arī ar dziedniecību.

Un kādus aspektus līdz 30. oktobrim Merkurs veidos?

Pirmais aspekts – ar Urānu no 5. līdz 9. oktobrim: daudzi var būt nedaudz nervozi, ar neparedzamu rīcību un ar mērķi izskaidroties šeit un tagad! Iespējams, kāds var saņemt gluži negaidītu ziņu! Ļoti slikti tiks uzklausīti citu viedokļi. Toties labs laiks, lai rīkotu demonstrācijas un radītu nekārtības. Abstraktās idejas un teorijas ne īpaši labi saskanēs ar dzīves praktisko daļu. Labāk neļauties aicinājumam mainīt apkārtējo pasauli, bet vairāk pievērsties savai iekšējai pasaulei un noskaidrot, ar ko mums pašiem būtu jātiek galā. Strauja interešu maiņa.

Būs emocionāla vajadzība uz pretrunīgiem un neloģiskiem formulējumiem, nepamatotu optimismu. Kļūdaini plāni un kļūdas aprēķinos. Jābūt uzmanīgiem ar transporta līdzekļiem un elektroierīcēm. Daudzi būs pakļauti nervu sistēmas un psihes nestabilitātei. Dažādas neirozes un nespēja izturēt psihisko sasprindzinājumu. Sargi augšējos elpošanas ceļus. Jā, un pie stūres esot, mobilo telefonu nelietot!!! Vispār ar elektroniskajiem sakariem varētu notikt dīvainas lietas.

No 12. līdz 18. oktobrim sekstils ar Saturnu un trins ar Neptūnu: lieliskā intuīcija palīdzēs rast skaidrību. Labas idejas un iespējas atradīs savu vietu realizācijai, bet apstākļi mudinās pieņemt pareizus lēmumus. Nav jēgas gaidīt ātrus rezultātus, daudz labāk izmantot metodisku pieeju. Riskantus un apšaubāmus veidus ienākumu gūšanai labāk neizskatīt. Tiem, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm, būs iespēja satikt ietekmīgus un izdevīgus cilvēkus.

No 18. līdz 22. oktobrim sekstils ar likteņu lēmēju Plutonu: būs iespēja manipulēt ar pūļa apziņu, ņemot talkā labas oratora spējas. Stipra griba un apņemšanās visu vērst par labu tikai un vienīgi palīdzēs.

Bet oktobra beigās Merkurs būs atkal saticies ar Veneru – domāsim tikai un vienīgi labas domas!

Lai sokas labajos darbiņos!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form