Mežāzis


Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock


Šampanietis, salūts un konfeti – ir sācies Mežāžu gads! Vismaz zīmes pirmajā trešdaļā dzimušajiem Mežāžiem arī Saturna vizīte vairs nedraud vairākus gadu desmitus, tāpēc tiešām ir iemesls nosvinēt un tad uzrotīt piedurknes, lai ķertos pie Mežāža cienīga (lasi – liela) darba.

Lai kas tā būtu par fronti, partiju vai revolūciju, Mežāzis ir gatavs stāties tās vadībā un stūrēt domubiedrus pareizajā virzienā. Taču pārspīlēt ar entuziasmu arī nevajag. Īpaši decembra beigās dzimušajiem Mežāžiem, jo citādi viņu veselība var sākt "karot barikāžu otrā pusē".

Atbrīvojušies no pāris iepriekšējo gadu smaguma, Mežāži var padomāt par mīlestību arī citā – ne tikai neiespējamās misijas vai drakonisku noteikumu rakursā. Te nu jāliek vērā – mīlestības Mežāzim decembrī būs tieši tik daudz, cik viņš pats to sevī saskatīs. Ievelkam smaidu un lūkojamies!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form