Auns


Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock


Ja novembris Aunu ir nokaitinājis līdz baltkvēlei ar savu bremzēšanu un piņķerēšanos, tad decembrī viss nostāsies pa savām vietām – Aunam atkal parādīsies šķēršļi, ko pārvarēt, un takas, ko mūžamežos izcirst. Un tas, starp citu, Aunu padarīs ievērojami laimīgāku.

Tīri branga ņemšanās varētu skart Auna biznesa projektus, un, jo atvērtāks jaunām idejām Auns būs, jo lielākas izredzes, ka viņš par sava produkta vai pakalpojuma nepieciešamību spēs pārliecināt sabiedrību tēvzemē un arī aiz tās robežām. Varbūt pat kādu balvu iegūt.

Ja partneri – tad tādu, ar kuru var lepoties, ko var tautās izvest un vēl papildu punktiņus savam gaišajam tēlam pielikt! Aptuveni tāds varētu būt tipiska Auna sirdsdomu gājiens decembrī. Tas gan nenozīmē, ka attiecības slīdēs kā pa ziepēm, bet lepnums vienam par otru nostiprina pamatus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form