Jaunava


Horoskops: ko zvaigznes tev sola decembrī?
Foto: Shutterstock

Zīmes sākumā dzimušās Jaunavas decembrī izjutīs enerģijas pieplūdumu, un tas viņām ļaus izbaudīt svētku laiku ar lielāku vieglumu un entuziasmu nekā parasti (un varbūt pat izvairīties no mūžīgās kolektīvo ballīšu rīkotājas pienākumiem). Tas labi, jo Jaunavai jāmācās priecāties –nākamais gads ik pa laikam pārbaudīs, vai Jaunava to prot.

Arīdzan svaigi uzausušas romantikas jūtas var izkustināt Jaunavas sirds čakru no "sasaluma zonas", un jauki būtu tai ļauties, nevis ieslēgt prātu, kas uzskaitīs visas pagātnē neizdevušās Jaunavas attiecības un to izjukšanas iedomātos iemeslus. Jaunava, klausi sirdi, nevis prātu!

Ar naudas lietām arī izskatās tīri labi, un Jaunavai, kā jau Zemes stihijas zīmei, ir lielākas izredzes arī 2020. gadu pavadīt ar mazākiem satricinājumiem. Tomēr tas nenozīmē, ka var uz svētku iedvesmas viļņa notērēt visas "atomkara rezerves"! Drusciņ tomēr atliec kādam tālākas nākotnes mērķim.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form