Dvīņi

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2020. gadā?
Foto: Shutterstock

Ātrais rezultāts, pēc kura Dvīņi dabiski tiecas, 2020. gadā nedodas rokās tik naski, bet degunu nokārt nevajag – dažkārt ir vienkārši jārušina cītīgi uz priekšu, ticot, ka darba augļi parādīsies nākotnē. Un Dvīņu gadījumā, visticamāk, tā arī būs. Turklāt plānu var nomainīt – tāpat kā fakultāti, kas neattaisno cerības.

Īpaši lielu šķipeli naudas kalna norakšanai Dvīņi šogad var nemeklēt, tik daudz tā šķipelējamā labuma nebūs, tomēr arī sarežģītām situācijām ir savs labums – tās piespiež domāt kreatīvi, un domāšana, kā zināms, ir Dvīņu spēcīgā puse! Varbūt aizdomāsies līdz jaunai, izcilai metodei.

Attiecībās esošie Dvīņi varēs testēt "mīlestības sistēmu" un secināt, kur un kāpēc tajā ieviesušās kļūdas, savukārt brīvajiem vispirms nāksies šo to pamainīt sevī un savā pasaules redzējumā. Mēģināt piesaistīt partneri, izraisot viņā greizsirdību, šogad galīgi nav pareizā taktika!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form