Strēlnieks

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2020. gadā?
Foto: Shutterstock

Pēc notikumiem pārbagātā 2019. gada Strēlniekam būtu jāvelta galvenā uzmanība divām nodarbēm – savas aktivitātes augļu plūkšanai un veselības kārtībā savešanai. Pirmā būs reāla tad, ja Strēlnieks pērnās iespējas tiešām nebūs aizlaidis vējā, bet otrā pati par sevi atgādinās, ja Strēlnieks nepratīsies.

Daudziem Strēlniekiem pagājušajā gadā nauda nāca joņiem un ne pārāk paredzami, savukārt 2020. gads prasa ieviest kārtību kontā, bilancē, deklarācijā un visur citur, tātad nāksies piespringt pie garlaicīgām detaļām un aprēķiniem. Toties parādīsies tā nauda regulārāk...

Savukārt par Strēlnieka mīlestību jāteic, ka tā nu gan nav par naudu iegādājama – ne tā, ko Strēlnieks jūt pret bērniem, partneriem, dzīvi kopumā, ne tā, ko visi minētie jūt pret viņu. Patiesas jūtas vispirms sevī jāizkopj, un tikai tad var gribēt, lai pasaule pagriež saulaino vaigu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form