1 13
Horoskops un prognoze 2020. gadam
Foto: Shutterstock

Lūk, arī "vadības maiņa", ko decembrī veica planētas, – optimisma pilnā Strēlnieka zīmes vietā par Jupitera mājvietu uz gadu kļūs nopietnais, strukturētais Mežāzis. Turpat – Mežāzī – joprojām arī lielais transformators Plutons un pats mājas saimnieks Saturns, pusgadu pabradājis pa Ūdensvīra zīmi, arīdzan atgriezīsies uz vēl kādiem pieciem mēnešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šāds izteikts Zemes pārsvars ir izdevīgs Vēršiem un Jaunavām, ar dažiem izņēmumiem tas dāvās jaunas iespējas arī Mežāžiem, savukārt Uguns pavalstniekus (Aunus, Lauvas, Strēlniekus) tāda kārtība drīzāk spiedīs pie zemes, un arī Gaisa ļaužu (Dvīņu, Svaru, Ūdensvīra) lidojumu tas bremzēs un bāzīs grafikā.

Ūdens zīmēm (Vēzim, Skorpionam, Zivīm) gads tā pa vidam – gan jau savu kūkas gabaliņu dabūs, bet varbūt plānāku, nekā cerēts. Uz mazākiem (un stingrāk pēc grafika izsniegtiem) kūkas gabaliņiem faktiski būtu jāsagatavojas mums visiem. Ja nevedīsim paši sevi pie mēra un kārtības, apstākļi un notikumi to izdarīs!

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form