Zivis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Būsi mīļi gaidīts draugu ballītēs, skolas salidojumā un citos saviesīgos pasākumos. Zivtiņas ir tie cilvēki, ar kuriem kopā var lieliski ballēties un kādā brīdī arī sirdi izkratīt. Kādā pasākumā sastapti cilvēki vēlāk var kļūt par sadarbības vai biznesa partneriem.

Darbā janvāris ritēs diezgan nemierīgi. Var nākt pārmaiņas, kas tev galīgi nav pa prātam. Turklāt pēkšņi un negaidīti. Galvenais – turies pēc iespējas tālāk no intrigām un neiesaisties baumošanā. Ja esošajā vietā situācija tevi neapmierina, meklē citu darbu un mērķē augstāk pa karjeras kāpnēm.

Attiecību jomā daudz flirta un koķetu sarunu. Kāds nejaušs acu skats vai šķelmīgs smaids var uzšķilt pēkšņas mīlestības dzirkstis. Dvēseli apņems maigs romantikas plīvurs. Savukārt, ja esi ar kādu kopā, tad vēlēsies izjust harmoniju un stiprā, drošā pleca sajūtu līdzās.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form