1 13
Horoskops: ko zvaigznes tev sola februārī?
Foto: Shutterstock

Šomēnes vajag iespringt un svarīgos darbus paveikt līdz 17. februārim, jo šī mēneša svarīgākais notikums ir Merkura atrašanās nelabvēlīgā un "piņķerīgā" stāvoklī, kas var radīt sarežģījumus dažādās sadzīviskās lietās un biznesā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Astroloģijā planētu "daba" un izpausmes saistās ar seno romiešu mitoloģiju, un Merkurs bija dievu ziņnesis, kurš veikli prata nokārtot dažādus jautājumus. Viņš bija izveicīgs sarunu vedējs, tirgotāju, kā arī blēžu aizbildnis. Tāds – ar divējādu dabu, viltnieks. No 17. februāra līdz 10. martam planēta ieņems nelabvēlīgo (astrologu valodā runājot – retrogrādo) stāvokli. Šajā periodā vairāk nekā citkārt iespējami dažādi pārpratumi, var izjukt norunas, nav labs laiks līgumu slēgšanai, tehnikas iegādei, kā arī uzņēmumu reģistrācijai.

Diemžēl šādi periodi ir trīs vai četras reizes gadā un tie ilgst aptuveni trīs nedēļas. Uz tik ilgu laiku mēs, protams, nevaram "atlikt dzīvi", bet svarīgus pasākumus plānot nevajadzētu. Ja tas iespējams.

Vēl februāris ir īpašs ar to, ka šis ir garais gads un šomēnes būs 29. dienas, kas atkārtojas reizi četros gados ar nelieliem izņēmumiem. Dažkārt tiek rakstīts, ka tas ir neveiksmīgs gads, taču reāla pamatojuma tam tomēr nav. Astroloģiski šis gads sola dažādas pārmaiņas, taču pasaules galu pasludināt nevajadzētu.

Februāra kopējais astroloģiskais fons ir vidēji normāls. Izņemot iepriekš minēto retrogrādā Merkura periodu. Un, jā – svarīgs laiks ir pilnmēness diena, kad emocijas var saviļņoties. 23. februārī pilnmēness būs Zivju zodiaka zīmē – daudz labestības, daudz jūtu. Iespējams, pat pārāk daudz. Tās plūdīs kā upe palu laikā.

Par ikdienas tendencēm katrai zodiaka zīmei lasiet februāra horoskopos. Tikai vēlos piebilst, ka tie domāti izklaidei un iedvesmai, bet, ja vajag precīzi – tad jāskata katra cilvēka individuālā astrokarte. Cilvēci divpadsmit daļās sadalīt mēs nevaram, viss ir daudz sarežģītāk.

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form