1 13
Horoskops: ko zvaigznes mums sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Šogad ar lielu nepacietību visi esam gaidījuši vasaru – ne tikai tādēļ, ka beidzot dienas būs siltas, bet arī tāpēc, ka beidzot dzīve varētu atgriezties ierastajās sliedēs. Portāla "Dailyhoro.ru" eksperti sagatavojuši savu astroloģisko prognozi par to, kas mūs sagaida jūnijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Katrā mēnesī ir savas spēka dienas. Tās ievērojot, var pareizāk ieplānot savas darīšanas un gūt panākumus dažādās dzīves sfērās, nepārkāpjot Visuma līdzsvara likumus. Lūk, spēka dienas jūnijā:

1. jūnijs – vasaras pirmā diena

Šī diena pati par sevi ir ļoti pozitīva un ilgi gaidīta. Vasaras pirmajai dienai jābūt prieka, smaidu un optimisma pilnai. Šogad 1. jūnijā Jaunmēness bija Svaru zīmē, kas padarīja dienu vēl košāku un atmiņā paliekošāku. 1. jūnijā drīkstēja nebaidīties sapņot, dalīties iespaidos ar apkārtējiem, flirtēt un iepazīties.

Šī bija ideāla diena jaunam sākumam, jaunām attiecībām. No dīkdienības un slinkuma gan bija jāizvairās. Debesu spīdekļi mūs aplaimoja ar labu noskaņojumu.

6. jūnijs – spoguļdatums

06.06. — svarīga diena, jo pasaulē valdīs cipars 6, kas atbildīgs par labu garastāvokli un radošo enerģiju. Šī būs viena no labākajām, neaizmirstamākajām un produktīvākajām sestdienām šomēnes. ' Šajā dienā var neordināri atpūsties, izvēloties ko neparastu sev, draugiem, ģimenei.

Šajā dienā var veltīt laiku darbam un jaunradei. Ideāla diena prezentācijām, apspriedēm, darījumu sarunām. Tā būs lieliska diena atpūtai un romantikai, apstākļu maiņai un garderobes atjaunošanai. Tāpat šis ir lieliski piemērots laiks garīgajām praksēm un meditācijai, lai atbrīvotos no stresa un trauksmes.

18. jūnijs – Marss ieiet Zivju zīmē

Šī pāriešana iezīmē miera perioda sākumu. Marss ir kara, emociju un agresijas planēta, savukārt Ūdens stihija, ko pārstāv Zivis, šo ugunsgrēku apdzēsīs. Pārejas dienu – 18. jūniju – var uzskatīt par spēka dienu, jo šajā ceturtdienā notiks ilgi krājusies Marsa radošā enerģija izvirdīs īpaši spēcīgi.

Šajā dienā vērts pievērsties kopprojektiem ar kolēģiem, dzīvesbiedru, pavadīt laiku ar ģimeni, tuviniekiem. Iespējamas jaunas iepazīšanās, jaunu kontaktu veidošana – pastāv liela iespēja, ka tiksi pamanīts.

24. un 25. jūnijs – laiks jauniem mērķiem

Šajās divās dienās Mēness atradīsies Lauvas zīmē. Uguns stihija un augošais Mēness brīnišķīgi sader kopā, tādēļ paredzams motivācijas un entuziasma pieaugums – visiem. Ideāli apstākļi tiem, kas meklē jaunas aizraušanās, jaunu darbu un mīlestību. Pastāv liela iespējamība iemīlēties un kļūt mīlētam.

Laiks, kad droši var mesties jaunās lietās, taču jābūt uzmanīgam spriedumos par cilvēkiem. Šķietami netīkamas personības var kļūt par labākajiem draugiem un domubiedriem uz ilgu laiku.

Bet ko zvaigznes jūnijā sola katrai zodiaka zīmei? Astrologi uzsver, ka šī ir vispārīga prognoze, kas iezīmē iespējamās tendences.

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form