Mežāzis


Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Pienācis laiks kardinālām pārmaiņām. Tas attiecas gan uz darbu, gan izpriecām, gan dzīvesvietu. Var pārbīdīt mēbeles, ķerties pie ilgi gaidītā remonta, ģenerāltīrīšanas, mantu revīzijas. Mēnesis kā radīts, lai mainītu imidžu – atjaunotu garderobi, nomainītu frizūru.
Tas pats attiecas uz darbu. Ja esošais darbs neapmierina, tagad ir ideāls laiks, lai atrastu ko jaunu, Galvenais – izvērtēt visus par un pret, nesasteigt lēmumu.

Mežāzis izrausies no dīkstāves un apātijas ķetnām, ja vien spers pirmo soli, kas ir visgrūtākais. Jāsaņemas ļauties šim pozitīvajam impulsam!

Nevajadzētu iekrist otrā galējībā – darbaholismā. Šis nav labākais veids, kā pavadīt otro vasaras mēnesi. Svarīgi virzīties uz priekšu un darīt, tomēr ne gluži tā, it kā no tā būtu atkarīga visa turpmākā dzīve. Jāmācās atpūsties, nodalot darbu no relaksācijas. Lielisks veids, kā atpūsties jūlijā, būs komunikācija ar citiem cilvēkiem. Ilgstoša distancēšanās un vienatne nav labākais risinājums.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form