Ūdensvīrs


Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Jūlijs Ūdensvīram būs darba un aizsardzības mēnesis. Vērts iepauzēt ar grandioziem darījumiem, vismaz līdz 21. jūlijam. Pēc šīs dienas drīkst atļauties lielākus tēriņus.
Mīlas jomā ļoti labvēlīgs mēnesis. Ūdensvīri būs vēl apburošāki un harismātiskāki. Pietiks vien ar acu skatienu, lai savaldzinātu pretējā dzimuma pārstāvjus. Veiksmīgs laiks otrās puses meklējumiem un flirtam. Sarunas ar pretējā dzimuma pārstāvjiem vairos pašpārliecību.

No 5. līdz 11. jūlijam svarīgi lieki neriskēt. Labāk atturēties no pirkumiem un riskantiem pasākumiem. Uzmanīgi saziņā ar citiem – neprovocē negatīvas reakcijas!

Veiksmīgākās dienas būs 14. un 20. jūlijs, kā arī pēdējās trīs mēneša dienas. Šis laiks lieliski piemērots plānošanai, pirkumiem, kontaktu veidošanai, kā arī izskata un vides pārmaiņām. Pienācis laiks aizdomāties par nākotni, pagātnes likstas liekot zem akmens.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form