Auns

Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Auns jūlijā var piedzīvot spēku izsīkumu un vēlēsies pēc iespējas drīzāk pabeigt agrāk iesākto. Pasaule mainīsies tiem, kas spēs dzīvot iepriekšējā dinamiskajā ritmā, nepievēršot uzmanību nepatīkamajiem sīkumiem sev līdzās.

Nelabvēlīgākais periods – mēneša sākums. Gan darbā, gan darījumos Aunu sagaida jauni šķēršļi un pārbaudījumi. Ja jāiesaistās jaunās lietās un projektos, labāk to darīt ar maksimālu piesardzību. Pretējā gadījumā var iedzīvoties jaunās problēmās un naidniekos. Tomēr negatīvais pamazām izplēnēs, Aunam parādīsies spēks un iespējas.

Mīlas dzīvē gaidāms klusums un miers, daudz jaunumu un interesantā. Šis ir laiks, kad nevajag priekšlaikus izdarīt izvēli – daudzās jomās var gūt panākumus, atvēlot tām tik daudz laika, cik vien vēlas. Svarīgākais – neaizmirst par pienākumiem, kas vairosies jau jūlija pirmajās dienās.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form