Strēlnieks


Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Strēlniekam sākas laiks, kad vērts klausīt intuīcijai. Sarežģītās situācijās svarīgi ieklausīties sirdsbalsī. Galvenais – lai emocionālais stāvoklis būtu stabils, jo nervozākos brīžos sestā sajūta mēdz nobrukt.
Veiksmīgākās dienas būs no 9. līdz 20. jūlijam. Šajā laikā zvaigžņu stāvoklis būs vislabvēlīgākais, tādēļ nav ieteicams dīkdieņot. Zvaigznes palīdzēs atbrīvoties no negatīvā, noskaņoties pareizajā vilnī. Strēlniekam izdosies izrauties uz priekšu gan biznesā, gan darbā, gan mācībās. Izcils laiks jaunam sākumam, centieniem un jaunu globālo mērķu uzstādīšanai. Centies īstenot sapņus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Iespējams, ka Strēlnieks kļūs ļoti populārs un iemantos pastiprinātu pretējā dzimuma uzmanību. Zvaigznes vairos harismu un valdzinājumu, vairos iekšējo enerģiju. Tas palīdzēs gan mīlas frontē, gan darbā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form