13 13
Augusta horoskops 2020
Foto: Shutterstock

Klāt vasaras noslēdzošais mēnesis. Astrologi teic, ka tas būs samērā mierīgs un patīkams. Daudzas vasarā iesāktās lietas sasniegs loģisko finišu, un rezultāti būs iepriecinoši.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai fortūna būtu tavā pusē, svarīgi ikvienai lietai un nodarbei izvēlēties īsto dienu. Spēka dienas – tās ir vislabvēlīgākās dienas, kurā veiksme vienmēr būs līdzās. Šajā periodā var droši virzīties uz priekšu, pretī saviem sapņiem, jo ceļā nebūs nepārvaramu šķēršļu.

5. augusts – Merkurs Lauvas zīmē


5. augustā Merkurs būs ļoti labvēlīgs, jo tā enerģētiska lieliski sader ar Uguns stihiju. Šī būs ne vien labvēlīga diena iepirkumiem, darbam un jauniem sākumiem, bet arī finansiālu veiksmju perioda sākums. Šis ir ļoti labvēlīgs un produktīvs fons.

Iespējami nozīmīgi panākumi darījumos, biznesā, labvēlīga diena kredītam un hipotēkai, dārgiem pirkumiem. Svarīgākais šai dienā – nesēdēt uz vietas. Būtiski pārveidot sevi un savu darba vietu, mājās pārbīdīt mēbeles.

Pozitīvo ainu papildinās dilstošs Mēness Zivīs. Šāds salikums veicina cilvēku spēju stāties pretī bailēm un nepārliecībai.

10. augusts – "māju" diena


Dilstošs Mēness Vērša zīmē – šī ir laba zīme, mierīgais Mēness Zemes stihijas kompānijā jūtas ērti un omulīgi. Tiesa, šajā reizē Mēness nedaudz netrāpīja pareizajā nedēļas dienā, jo pirmdienu grūti saukt par māju dienu.

Astroloģi apgalvo, ka šī diena ir laba svarīgiem pirkumiem mājai – mēbelēm, dažādām sadzīves lietām. Var iegādāties telpaugus, ziedus, rotājumus, pieņemt mājdzīvnieku – ja tas saskaņots ar ģimeni. Pareizs nedēļas sākums būtu uzkopšana, kārtības ievešana. Pēc darba noteikti jāpasēž mājās, veltot laiku tuviniekiem un partnerim.

12. un 13. augusts — Perseīdu plūsmas maksimums


Perseīdas ir augusta un visas vasaras kopumā svarīgākais zvaigžņu lietus. Kulminācija būs naktī no 12. uz 13. augustu. Šīs divas dienas lieliski piemērotas mīlas piedzīvojumiem, otrās pusītes meklējumiem. Šajos datumos var droši plānot randiņus. Tiem, kas savu partneri jau atraduši, šīs dienas piemērotas, lai iepazītos ar mīļotā ģimeni, bildinātu, plānotu kāzas.

Svarīgi atcerēties, ka Perseīdas būs aktuālas teju visu augustu, tomēr šīs divas dienas ir īpaši izceļamas. Tās var pavadīt gan draugu lokā, gan ar ģimeni. Darbs lai paliek otrajā plānā. Dzīvē vajag vairāk prieka un brīnumu.

22. augusts — iekšējo pārvērtību diena


Viskrāsainākā un labvēlīgākā sestdiena. Augošs Mēness Svaru zīmē cilvēkiem nesīs daudz pozitīvu emociju, palīdzēs sākt dienu uz pozitīvas nots, tādējādi dodot veiksmi visai dienai.

Šajā dienā vērts doties garīgajos meklējumos, iet uz baznīcu, lūgties, meditēt. Tas ļaus rast apgaismību, nospraust jaunus dzīves mērķus. 22. augustā var lūgt piedošanu tuvam cilvēkam. Astrologi iesaka arī pašiem dāvāt piedošanu citiem. Šī diena var nākt ar samierināšanos, jebkura konflikta atrisinājumu.

25. augusts — Venera opozīcijā Jupiteram


Arī 25. augusts būs ļoti pozitīva diena. Opozīcija ir labvēlīgs aspekts, jo īpaši tad, ja tajā ir Jupiters un Venera. Šajā dienā daudziem cilvēkiem uzlabosies intuīcija. Tas ļaus ātrāk atrisināt problēmas, atrast risinājumu vissarežģītākajiem uzdevumiem.

Daudz svarīgāk ir tas, ka šajā dienā tie, kas ir ļoti piekusuši, varēs krietni atvilkt elpu, ja vien vakaru veltīs nevis darbam, bet atpūtai un relaksācijai. Pāris stundās varēs atjaunot ilgstošā laika periodā zaudēto enerģiju. Šī ir ideāla diena ceļojumiem, apstākļu maiņai, fiziskām nodarbēm. Astrologi norāda, ka šai dienā var ļauties imidža pārvērtībām, mainot garderobi, frizūru utt.

Turpinājumā — augusta horoskops, ko sagatavojuši "dailyhoro.ru" astrologi. Der atcerēties, ka šī prognoze ir vispārēja, tā parāda vien iespējamās tendences un fonu. Precīzāku prognozi var iegūt, izveidojot individuālo astroloģisko karti.


13 13

Tags

Horoskopi Jupiters Merkurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form