1 13
Horoskops: ko zvaizgnes mums sola oktobrī?
Foto: Shutterstock

Sācies jau otrais rudens mēnesis. Šogad tas solās būt stabilāks nekā septembris – zvaigznes un planētas būs labvēlīgākā izkārtojumā un noskaņojums tik bieži nemainīsies. Iespējams, astrologu vērojumi un ieteikumi ļaus izmantot šo laiku ar maksimālu labumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Oktobrī gaidāmas vairākas spēka dienas, kurās iespējams atrisināt visgrūtākos uzdevumus.

10. oktobris – spoguļdatums


Spoguļdatuma diena jau pēc noklusējuma ir pozitīva, bet 10. oktobris vēl jo vairāk – ideāls laiks jaunam sākumam. Diena aizritēs cipara "1" noskaņā, kas simbolizē sākumu un visa apvienojumu. Šo dienu vislabāk pavadīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem, draugiem vai mīļoto.

Ja dzīvesdrauga nav, šī diena lieliski piemērota viņa meklējumiem. Brīnišķīga diena, lai satiktos, iepazītos, komunicētu sociālajos tīklos. Tiem, kas meklē mīlestību, Visums dāvās veiksmi. Vien jāzina, ko vēlies redzēt sev līdzās. Pienācis laiks beigt peldēt pa straumi. Jāķeras pie mīlas lietām pa īstam.

13. oktobris — Marsa spēks


13. oktobrī sarkanā planēta būs pietuvojusies Zemei un nostāsies vienā līnijā ar Zemi un Sauli. Naksnīgajās debesīs Marsu varēšot saskatīt ar neapbruņotu aci, teic astrologi, piebilstot, ka šīs planētas ietekme būs visnotaļ jūtama. No 13. oktobra sāksies ļoti labvēlīgs periods, kas ilgs vairākas nedēļas.

Cilvēkiem parādīsies vēlme virzīties uz priekšu, spert svarīgus soļus gan mīlas lietās, gan darbā. Marss dāvās daudz enerģijas, kuru svarīgi ievirzīt pareizā gultnē. 13. oktobrī un arī turpmākajās dienās nedrīkst sēdēt ar klēpī saliktām rokām. Svarīgi rīkoties, turklāt – izlēmīgi un bez bailēm.

16. oktobris – Jaunmēness un Mēness perigejs


Diena, kurā kārtīgi jāatpūšas vai jāfokusējas uz vienkāršiem uzdevumiem. Mēness enerģētika būs ļoti labvēlīga un patīkama, nakts spīdeklis šajā dienā atradīsies perigejā, proti – savas orbītas tuvākajā punktā attiecībā pret zemi.

Mēness pietuvosies mums, tātad tā ietekme būs daudz spēcīgāka. Labvēlīgā un radošā enerģija kļūs daudz patīkamāka. Šo piektdienu var uzskatīt par sirsnīgāko un samērīgāko oktobrī. Atliek vien cerēt uz labiem laikapstākļiem, lai nekas neaptumšo labo noskaņojumu.

28. oktobris – rudens veiksmīgākā diena


28. oktobrī notiks kaut kas ļoti interesants un labvēlīgs. Svaru zīmē vienlaikus, vien ar dažu minūšu nobīdi, nonāks divas planētas – Venera un Merkurs. Šīs ir divas svarīgākās planētas debesīs, jo Venera gādā par mīlas fronti, kamēr Merkurs – par naudu.

Svari ir harmonijas un vienotības simbols, tādēļ divu planētu vienlaicīga ienākšana šajā zīmē nozīmē, ka planētas spēs "vienoties". Venera un Merkurs viens otru nenospiedīs. 28. oktobrī un pāris turpmākās nedēļas mūs visus gaida liela veiksme mīlestībā un finanšu jomā, turklāt nevajadzēs meklēt nekādus kompromisus. Varēs strādāt, apvienojot to ar mīlas piedzīvojumiem.

Bet ko zvaigznes mums sola oktobrī kopumā?

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form