1 13
Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada novembrī?
Foto: Shutterstock

Klāt rudens noslēdzošais mēnesis, kas solās būt labvēlīgākais pēdējā pusgada laikā. Kopumā šis būs ļoti dinamisks laiks. Astrologi lēš, ka tieši šajā periodā daudzus gaida patīkamas pārmaiņas dzīvē. Dažiem izdosies noskaidrot sava rakstura gaišās un tumšās puses, kā arī kļūt par sevis labāku versiju. Novembris ir ideāls laiks darbam ar agrāk pieļautām kļūdām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Novembrī gaidāmas vairākas spēka dienas, kurās centieties veltīt vairāk laika iecienītām nodarbēm, kā arī neslīgt grūtsirdībā. Šī būs iespēja gūt panākumus darījumos un biznesā, tādēļ noticiet sev un centieties būt notikumu centrā.

3. novembris — retrogrāda Merkura noslēgums


Šī būs pirmā diena, kad Merkurs atgriezīsies taisnvirziena kustībā, noslēdzot savu retrogrāda gaitu. Šo zīmīgo un svarīgo dienu vērts veltīt jauniem sākumiem, iepazīties ar cilvēkiem, tikties, komunicēt. Merkura pozitīvā enerģija atkal ņems virsroku. tāda valdīs vairākas dienas, tomēr tieši 3. novembris būs vissvarīgākā diena. Daudzi sajutīs vieglumu, laimi, optimismu.

9. novembris — Marss pret Veneru


Marss un Venera ir planētas ar absolūti pretēju enerģētiku un noskaņojumu. Kad šie kosmosa objekti nostājas viens otram pretī, proti, kad tie atrodas Zemei pretējās pusēs, cilvēki izjūt labvēlīgu ietekmi. Šajā dienā iespējami panākumi darbā, finansēs, mīlestībā. Cilvēki izjutīs enerģijas pieplūdumu, parādīsies vēlme dzīvot un darīt šo pasauli kaut maķenīt labāku.

11. novembris — spoguļdatums


11.11. — viens no jaudīgākajiem, ja ne pats spēcīgākais šī gada spoguļdatums. Šo dienu uzskata kā vērtīgu laiku jaunam sākumam, mērķu formulēšanai un rituāliem, kas vērsti uz vēlmju piepildījumu. Astrologi piebilst, ka šī datuma labvēlīgo enerģētiku papildinās pozitīvi noskaņotais dilstošais Mēness Jaunavas zīmē. Šī būs ļoti spilgta un atmiņā paliekoša diena.

14. novembris — retrogrāda Marsa perioda noslēgums


14. novembrī sarkanā planēta sāks savu ceļu taisnvirzienā, kas turpināsies līdz pat gada beigām. Šī būs veiksmīga diena, kad arī Mēness atradīsies labvēlīgā pozīcijā. Kopumā šī ir diena, kad laiks atbrīvoties no bailēm un kompleksiem. Daudziem parādīsies motivācija, jaunas vēlmes, centieni. Astrologi iesaka šajā dienā tiekties uz pozitīvo, atvainoties par pagātnē pieļautajām kļūdām.

29. novembris — retrogrāda Neptūna perioda noslēgums


Trešā planēta, kas novembrī pārtrauks savu retrogrāda kustību, ir Neptūns. 29. novembris būs ļoti svarīga diena – daudzu cilvēku dzīve mainīsies uz labo, turklāt pārmaiņas būs ļoti kardinālas. Neptūns ir planēta, kas atbildīga par pārmaiņām, savukārt retrogrāda perioda beigas nozīmē to, ka viss sliktais, kas līdz šim noticis, pavērsīsies par lielu veiksmi. Tas īpaši attiecas uz tiem, kas daudz un cītīgi strādā, cenšas komandas, ģimenes labā.

Turpinājumā – "Dailyhoro.ru" astrologu sagatavotā prognoze novembrim. Atceries, ka šī ir vien informācija par vispārējām tendencēm, daudz precīzāku prognozi lūdz savam astrologam, kurš sagatavos individuālu astroloģisko karti.


1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form