1 13
Lielais 2021. gada horoskops: ko zvaigznes mums sola nākamgad?
Foto: Shutterstock

Pavisam drīz jau varēsim skaitīt pēdējās sekundes līdz gadskaitļa maiņai. Ļoti ceram, ka 2021. gads nāks ar pozitīvām korekcijām. Drīz pēc tam arī teiksim metāliskajai Žurkai ardievas un sveiksim jauno gada patronu – Vērsi. Kā norāda astrologi, Vērsis nāks ar mieru un līdzsvarotību. Iemiesojot neatkarību un tieksmi uz kārtību, milzu darba spējas un sava veida konservatīvismu, šķiet, Vērsis daudziem ļaus veiksmīgi uzsākt un pavadīt 2021. gadu. Bet kāda ir vispārējā nākamā gada prognoze katrai zodiaka zīmei?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2021. gadā būs daudz pārmaiņu. Vērša valdīšana būs piezemētāka, taču visnotaļ aktīva. Augstā vērtē būs uzstājība, čaklums un atbildīgums. Vērsis ir labvēlīgs pret tiem, kas ir godīgi pret sevi un apkārtējiem, nāk talkā un cīnās par savas ģimenes labklājību.

Metāla stihija iemieso izturību un nelokāmību, kustību uz priekšu un labas pārmaiņas. Tiem, kas jauno gadu grib pavadīt veiksmīgi, jāliek aiz auss, ka Vērsis necieš melus un paviršības. Darbs un ģimene būs prioritāšu galvgalī, būs jāmācās balansēt, lai veltītu laiku ne tikai darbiem, bet arī tuviniekiem.

Lai gan tiek uzskatīts, ka Vērsis ir konservatīvs, pārmaiņas un jaunievedumus nebūs ilgi jāgaida. Labāk veiksies tiem, kas ir patstāvīgi, ambiciozi un uzstājīgi. Savukārt tiem, kas slinko vai cīņā par labklājību liek lietā māņus, gads nebūs tik patīkams.

Vērsim ir stipra veselība, 2021. gadā daudzi varēs uzelpot, jo tiks galā ar senām kaitēm un uzlabos savu pašsajūtu.

2021. gadu daudzi gaida cerībā, ka tas būs daudz stabilāks par 2020. Ko nesīs Baltais metāla Vērsis katrai zodiaka zīmei, lasi turpinājumā.

1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form