1 13
Horoskops: ko zvaigznes sola 2021. gada februārī?
Foto: Shutterstock

Astrologi prognozē, ka februāris būs 2021. gada labvēlīgākais mēnesis. Kā apstiprinājums tam varētu būt fakts, ka 21. februārī sāksies periods, kurā visas planētas mainīs savu kustību no retrogrāda uz taisnvirzienu. Jāpiebilst vēl kāds pozitīvs astroloģiskais aspekts – visu mēnesi būs ļoti spēcīga Veneras ietekme.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Februāris solās būt ļoti pozitīvs un produktīvs mēnesis, kad pavērsies jaunas iespējas. Astrologi aicina pievērst uzmanību tā sauktajām spēka dienām, kad vairumam ļaužu dienas sabiedrotais būs veiksme.

1. februāris – Venera ienāk Ūdensvīra zīmē


Februāra pirmā diena dāvās daudz pozitīvas un labvēlīgas enerģijas. Iemesls pavisam vienkāršs: Venera atbrīvosies no Mežāža ietekmes. Zemes stihija nebūt nesader ar šīs planētas spēku, savukārt 1. februārī viss mainīsies uz labo pusi, jo Venera pāries Ūdensvīra zīmē. Dzīvot kļūs vieglāk, no domām pazudīs bailes un pārdzīvojumi. Viss sliktais, par ko domājāt dažas pēdējās nedēļas, no jūsu ikdienas pazudīs. Pasaule kļūs labāka. Arī turpmākajās dienās šis vieglums būs jūtams, tiesa, ne tiks spēcīgi kā 1. februārī.

2. februāris – spoguļdatums


Šajā februārī būs veseli divi spoguļdatumi. Pirmais – 02.02., kad sāks valdīt divnieku spēks. Ideāli piemērota diena darbam, radošajam lidojumam un pabūšanai vienatnē. Radošajā sfērā nodarbinātajiem – īpaši veiksmīga diena. Visi, kam jādomā ārpus kastes, spēs daudz ātrāk nonākt pie īstā lēmuma. Šajā otrdienā astrologi iesaka nesēdēt bezdarbībā. Ja nu akurāt nav nekā cita darāma, tad droši var ķerties pie remonta vai mājas sadzīves jautājumu risināšanas.

12. februāris – gada svarīgākais spoguļdatums


12.02.2021 ir pilnīgs spoguļdatums, tādēļ 12. februāris būs gada vispozitīvākā diena. var gaidīt brīnumus, patīkamas pārmaiņas un lielu veiksmi it visās dzīves jomās. Tā var nākt negaidīti. Laba diena, lai iepirktos un īstenotu savas ieceres. Galvenais – nepalikt savā komforta zonā, gaidot, kad kaut kas mainīsies pats no sevis. Rīkojieties un nebaidieties kļūdīties! Visi labie darbi atgriezīsies ar uzviju kā liela veiksme, turklāt – teju uzreiz!

21. februāris – gada labvēlīgākā perioda sākums


21. februārī Merkurs atbrīvosies no sava retrogrāda. Kā prognozē astrologi, no 21. februāra līdz 27. aprīlim neviena no planētām nevirzīsies pretējā virzienā. Tas nozīmē, ka šajā laikā būs pozitīvās enerģijas uzplaukums. Savus ambiciozākos plānus labāk īstenot tieši šajā laika periodā.

Runājot par 21. februāri, šajā dienā var sākt virzīties uz savu sapni. Merkurs vairs nebloķēs finanšu plūsmu, tādēļ var gaidīt negaidītus ienākumus, interesantus darījumu priekšlikumus. Tāpat 21. datums būs labvēlīga diena jaunu mācību sākumam, izbraucieniem un ceļojumiem.

25. februāris – Venera ieiet Zivju zīmē

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Diena, kad Venera atkal mainīs savu zīmi. Zivju zīmē tā jutīsiet tikpat lieliski kā, ciemojoties pie Ūdensvīra, taču šajā gadījumā planētas ietekme uz cilvēkiem būs nedaudz cita. 25. februāris būs ārkārtīgi romantiska diena, kad var droši plānot randiņus, atzīties mīlestībā, meklēt jaunas iepazīšanās.

Turpinājumā – "Dailyhoro.ru" astrologu sagatavotā prognoze februārim. Ielāgo, ka tā parāda vien iespējamās tendences, daudz precīzāku prognozi nākotnei var iegūt, dodoties pie astrologa un izveidojot individuālo astroloģisko karti.


1 13

Tags

Dvīņi Merkurs Venera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form