1 13
Horoskops: ko zvaigznes mums sola aprīlī?
Foto: Shutterstock

Klāt aprīlis – pavasaris visiem spēkiem cīnās ar ziemu, kas šogad negrib atkāpties. Šis būs ļoti spilgts, atmiņā paliekošs un pozitīvs laiks, kad daudziem izdosies atrisināt dzīves pamatproblēmas. Atbildīgākos un uzticamākos gaida ļoti liela veiksme, sola astrologi. Tomēr šomēnes jāraugās uz 27. aprīli, kad Plutons sāks retrogrāda kustību, daudziem sagriežot dzīvi kājām gaisā, brīdina "Dailyhoro.ru" astrologi. Kam vēl jāpievērš uzmanība aprīlī un ko zvaigznes sola katrai zodiaka zīmei? Par to – turpinājumā!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kuras šomēnes būs tā dēvētās spēka dienas, kad vairumam cilvēku gaidāma īpaša veiksme?

4. aprīlis – spoguļdatums


Viena no labvēlīgākajām dienām aprīlī bija 4. aprīlis. 04.04. ir ļoti jaudīgs spoguļdatums. Diena, kas piepildīta ar mīlestību un harmoniju. Ūdens, Uguns, Gaiss un Zeme – stihijas cita citu papildinās un uzlabos, nevis nomāks. Ideāla diena jaunam sākumam, darbam, jaunu hobiju un vaļasprieku meklēšanai, kā arī laba diena, lai iepazītos.

Dienas pozitīvo ainu papildināja ļoti svarīgs astroloģiskais notikums – Merkura pāreja Auna zīmē. Merkurs ieguva jaunus spēkus un atbrīvojās no enerģijas apsīkuma. Sākas finanšu un darījumu pasaules uzplaukuma laiks. Šajā dienā varēja droši ķerties pie darījumu sarunām, tērēties lielākiem pirkumiem, izklaidēm un ceļojumiem.

14. aprīlis – Venera ieiet Vērša zīmē


Vērša zīmē Venera jutīsies ļoti labi. 14. aprīlī tā atbrīvosies no Auna nelabvēlīgās ietekmes. Noslēgsies bezjēdzīgo strīdu un nebeidzamās negāciju straumes periodus. Cilvēkiem parādīsies vairāk spēka un enerģijas, ko varēs ievirzīt jebkurā straumē – gan darbā, gan mīlestībā. 14. aprīlis būs ļoti pozitīva diena, kas dāvās cerību uz labāko.

22. aprīlis – Lirīdu meteoru lietus kulminācija


Krītošo zvaigžņu vērotāju kalendāros 2021. gada aprīlī ierakstīti divi datumi, vienam no tiem šomēnes pat gaidāms kulminācijas brīdis. RUna ir par Lirīdām – meteoru lietu, kas nes veiksmi radošām personībām. Nebūs nekāds brīnums, ka 22. aprīlī daudzām radošām personām nāks iedvesma vai īpašs radošais pacēlums. Diena būs visnotaļ veiksmīga svarīgu lēmumu pieņemšanai.

23. aprīlis – Marss pāriet Vēža zīmē


Kamēr Marss viesojās Dvīņu zīmē, daudziem prāts šķita kā apmāts. 23. aprīlī jutīgākie beidzot varēs atbrīvoties no negācijām, kas pavada šo debesu spīdekli. Pārejas diena būs ļoti labvēlīga, patīkama un paredzama. Cilvēki jutīsies labāk, spēs aizmirst par likstām un atpūtīsies gan fiziski, gan garīgi. Ja ir iespēja, šajā dienā labāk neaizkavēties darbā, nepārstrādāties, tā vietā labāk pavadīt laiku ar ģimeni un partneri.

Turpinājumā – "Dailyhoro.ru" astrologu sastādītā prognoze katrai zodiaka zīmei.


1 13
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form