Mūs gaida mērķtiecīgs gads, kas pilns negaidītiem pavērsieniem un pārmaiņām. Kā uzsver astrologi, dažkārt pat šķitīs, ka visa ir par daudz un nav iespējams tikt galā ar uz pleciem sakritušo slogu. Kādam priekšplānā izvirzīsies romantiskas attiecības un komunikācija ar draugiem un ģimeni. Un tieši viņi jaunajā, 2022., gadā mums dos enerģiju, iedvesmu un pat iemācīs ko jaunu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Auns

Lielais horoskops: ko zvaigznes mums sola 2022. gadā?
Foto: Shutterstock

21. marts — 20. aprīlis

Veselība

Aunam gads sāksies ar nepieciešamību tikt skaidrībā pašam par sevi. Parādīsies vēlme pabūt vienam, analizēt savas domas un vēlmes. Šis iekšējais audits palīdzēs atbrīvoties no dažādiem uzmanību novērsošiem faktoriem, kas bremzē nosprausto mērķu sasniegšanu. Savukārt mērķu sasniegšanu var plānot periodā no maija līdz oktobrim, kad Auns būs lieliskā fiziskajā, emocionālajā un intelektuālajā formā. Rudenī īpaša uzmanība jāpievērš dienas kārtībai un sabalansētam uzturam, tas palīdzēs saglabāt tonusu un veselību nomācošākajā un aukstākajā sezonā.

Attiecības

Gada svarīgākais vārds attiecībās Aunam būs – brīvība. Auns beidzot atbrīvosies no nepārvaramās vēlmes patikt visiem un trauksmainajām bažām par to, ko par viņu domā citi. Iemantojot mierīgu un varbūt pat nedaudz vienaldzīgu attieksmi pret citiem, iespējams, ieslēgsies cits režīms, pretējā dzimuma pārstāvji lips Aunam klāt kā pie magnēta. Jaunas romantiskas attiecības veidosies viegli un nepiespiesti, bet tiem, kas jau ir attiecībās, – tās iegūs jaunu dimensiju un kļūst vēl dziļākas.

Darbs un nauda

Nauda pati par sevi neradīsies. Bet, ja Auns strādās, turklāt labi strādās, tad arī samaksa būs pietiekama (un pat vairāk). Jāteic gan, ka lielus darījumus šajā gadā labāk neplānot, finanšu dokumentus ieteicams glabāt drošā vietā, bet visas vienošanās jāapstiprina rakstiski, tā kā pastāv dažādu pārpratumu un muļķīgu kļūdu risks.

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form