Oriģināls saturs

originaals-saturs

Ekskluzīvas intervijas, analīze un pētniecība, augstvērtīgi dzīvesstila raksti, īpašas reportāžas un apraksti.

Mazāk reklāmu

mazaak-reklaamu

Samazināts reklāmas daudzums, padarot lasīšanas pieredzi ērtāku un patīkamāku.

Kāpēc abonēt DELFI plus

DELFI vērtības ir kvalitatīva žurnālistika un lasītāju uzticība. Mums ir 20 gadu pieredze, pieredzējusi profesionāļu komanda un līdera pozīcijas Latvijas interneta medijos. Jaunu izaicinājumu meklējumos mēs speram soli tālāk, piedāvājot “DELFI plus” – piekļuvi unikālam saturam, kas papildus ikdienas ziņām palīdzēs gūt padziļinātāku ieskatu Latvijas un pasaules aktualitātēs.

DELFI plus abonēšanas iespējas:

Tev jau ir "Delfi plus" abonements
Bankas karte
EUR 1.99 par 4 nedēļām

Internetbanka
EUR 1.99 par 4 nedēļām

SMS
EUR 2.50 par 4 nedēļām* *Iekļauta maksājuma apkalpošanas maksa
Maksājumus
nodrošina:

Jautājumi un atbildes

Kas ir iekļauts “DELFI plus” abonementā?
-Piekļuve unikālam saturam
-Piekļuve “Delfi TV ar Jāni Domburu” izlasei
-Papildus servisi
-Samazināts reklāmu apjoms
Kur es varu lasīt “DELFI plus” rakstus?
“DELFI plus” raksti ir pieejami lasīšanai, izmantojot interneta pārlūkprogrammu mobilajās ierīcēs vai datorā. Lai lasītu “DELFI plus” rakstus, nepieciešams pieslēgties savam DELFI kontam. Pagaidām “DELFI plus” saturs nav pieejams DELFI aplikācijā.
Cik maksā “DELFI plus” abonements?
EUR 1.99 par 4 nedēļām, veicot apmaksu ar maksājuma karti/interneta banku vai EUR 2.50 par 4 nedēļām, veicot apmaksu ar SMS.
Par kādu periodu tiek veikta apmaksa?
Apmaksa tiek veikta par 4 nedēļām. Ja apmaksa veikta ar maksājuma karti, tad beidzoties abonementa termiņam, tiks automātiski veikta jauna apmaksa un pagarināts abonementa termiņš.
Kā atcelt abonementu?
Abonementu, kas iegādāts ar maksājuma karti jebkurā brīdī iespējams atcelt DELFI konta sadaļā “DELFI plus abonements” nospiežot “Pārtraukt abonēšanu”. Ja izmantoji iespēju iegādāties abonementu ar citu maksājuma veidu, tad abonements tiks pārtraukts automātiksi pēc 4 nedēļām no iegādes brīža.
Vai DELFI saturs turpmāk būs tikai par maksu?
Nē- 97% DELFI satura arī turpmāk būs pieejams bez maksas. “DELFI plus” abonentiem būs pieeja unikālam saturam – ekskluzīvām intervijām, padziļinātiem analītiskās žurnālistikas materiāliem, augstvērtīgiem dzīvesstila rakstiem, īpašām reportāžām un aprakstiem.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.