Foto: DELFI

‘DELFI plus’ atvērto durvju dienas – nāc un izmēģini!

Maijs ir DELFI maksas satura kanāla “DELFI plus” jubilejas mēnesis, kad svinēsim savu pirmo dzimšanas dienu. Gada laikā mūsu maksas saturs piedzīvojis daudz uzlabojumu un izmaiņu, ar ko lepojamies, tāpēc pirmo reizi aicinām ikvienu, kam līdz šim nav bijis šādas iespējas, izmēģināt “DELFI plus”, kļūstot par abonentu divu nedēļu garumā, un pārliecināties pašam par satura kvalitāti un daudzveidību, kā arī ērto lietojamību bez komercreklāmām. Viss, kas tev jādara, – .

“Gada laikā noticis tik daudz, ka tagad pat grūti atcerēties pērno maiju un “Plusa” pirmos soļus. Bieži esam saņēmuši viedokļus no DELFI lasītājiem par to, ka tēma jau interesanta, bet “maksāt par kaķi maisā” negribas. Tā kā 14. maijā būs “DELFI plus” pirmā dzimšanas diena un gada laikā ir sakrājies ļoti daudz brīnišķīga satura, ar ko lepojamies, nolēmām ikvienam, kam ir interese, dot iespēju tajā ieskatīties, pašam visu izmēģināt un pārliecināties, cik tas ir daudzpusīgi un ērti. Pašlaik nedēļas laikā “DELFI plus” publicējam vairāk nekā 30 rakstu divās valodās, pie mums var noskatīties izglītojošas videolekcijas, lasīt profesionāļu viedokļus un sekot līdzi raidījuma “DELFI TV ar Jāni Domburu” spraigajām diskusijām. Un tas viss bez apkārt ņirbošām komercreklāmām! Maijs ir mēnesis, kad ikviens to var izmēģināt,” stāsta “DELFI plus” vadītāja Andra Briekmane.

Lai divas nedēļas baudītu visus “DELFI plus” abonentu labumus, nepieciešams:

1) , izmantojot savu e-pasta adresi vai pieslēdzoties ar kādu no sociālo tīklu kontiem;

2) reģistrējoties kontam pievienot savu bankas karti vai tālruņa numuru, samaksājot 1 centu, ko paredz maksājumu apstrādes sistēmas;

3) sākt izbaudīt pavisam jaunu DELFI pieredzi bez komercreklāmām un pieeju visam DELFI saturam!

Katru mēnesi “DELFI plus” tiek publicēti vairāk nekā 80 raksti un videomateriāli abās valodās, analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti. Visiem “DELFI plus” abonentiem no sava DELFI konta ir neierobežota pieeja no jebkuras ierīces visam DELFI arhīvam – te ir gan jēgpilnas intervijas ar viedokļu līderiem, gan tematiski un interaktīvi stāstniecības projekti, piemēram, par 25 gadus senā pagātnē notikušo izlaušanos no Pārlielupes cietuma, savas dzimtas sakņu pētniecību, Krotes pionieru nometnes bērnu traģisko likteni Otrā pasaules kara laikā, Latvijas basketbola pārsteidzošajām aizkulisēm 90. gadu sākumā, mākslīgā skaistuma patieso cenu u. c. Milzīgu lasītāju interesi izpelnījušies vairāki speciāli “DELFI plus” rakstīti ārvalstu autoru darbi, piemēram, Artēmija Troicka skarbi tiešais viedoklis, kā arī DELFI autoru veidotie stāsti par notikumiem, kas kādam šķita jau zināmi, bet žurnālistiem izdevies tos izgaismot pavisam citā gaismā, piemēram, Anša Īvāna stāsti par latviešu puišu baiso pieredzi Afganistānā, dienot PSRS karaspēkā, vai Viestura Radovica publikācija, kas balstīta uz atslepenotiem čekas dokumentiem par Kārļa Ulmaņa pēdējām gaitām apcietinājumā.

Savukārt pilns “DELFI TV ar Jāni Domburu” raidījumu un rakstu arhīvs pieejams šeit, tostarp arī saruna ar politiķi un aktieri Artusu Kaimiņu, Dānijas cietumā tobrīd esošās Kristīnes Misānes pārstāvjiem. 

Te vari lasīt arī analītiskas publikācijas par aktuāliem jautājumiem saistībā ar Covid-19. 

Visus šos un vēl daudz vairāk materiālu varēsi baudīt, ja kļūsi par “DELFI plus” abonentu.

Pēc divu nedēļu izmēģinājuma perioda vari turpināt būt “DELFI plus” abonents, tādējādi sniedzot savu atbalstu kvalitatīvai žurnālistikai un baudot interesantu saturu, pats nepakustinot ne pirkstiņa, jo pēc izmēģinājuma perioda piemērosim automātisko maksājumu abonementam – 2,99 eiro par 4 nedēļām. Savukārt, ja tomēr nolemsi neturpināt izmantot “DELFI plus”, jebkurā brīdī vari to pārtraukt – visu nepieciešamo informāciju atradīsi savā DELFI kontā.

Tā kā gada laikā “DELFI plus” ir ļoti mainījies, iespēju piedalīties atvērto durvju dienu akcijā piedāvājam arī tiem cilvēkiem, kas jau reiz ir bijuši “DELFI plus” abonenti, izveidojuši kontu, bet kādu iemeslu dēļ abonēšanu pārtraukuši. Tad atliks tikai sekot instrukcijai, izmantojot līdzšinējo kontu.

Nāc un izmēģini! 

Tev jau ir aktīvs abonements!
Abonēšanas iespējas:
0,01 eiro par 1 nedēļu*
1 eiro par 4 nedēļām*
eiro par 4 nedēļām*
0,01 eiro par 1 nedēļu*
*Pēc tam ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 2,99 eiro par abonēšanas periodu.
Visa logo Master logo
Tele2 atbalsta kvalitatīvu žurnālistiku
*Pēc tam ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 2,99 eiro par abonēšanas periodu.
Visa logo Master logo
Tele2 atbalsta kvalitatīvu žurnālistiku
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.