GAISĀ IET JAUNS INTERAKTĪVS RAIDĪJUMS
#PaliecMājās ar DELFI
un Edgaru Bāliņu
"Paliec mājās!" ir aicinājums, kuru šobrīd izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ labi zina neskaitāmi cilvēki visā pasaulē, un tam pievienojas arī portāls DELFI, piedāvājot jaunu izglītojoši izklaidējošu tiešsaistes radījumu "#PaliecMājās ar DELFI". Pirmā raidījuma viesis – Nauris Brikmanis.
Raidījumu vadīs DELFI sociālo tīklu satura redaktors, kurš zināms arī kā "stand-up" komiķis un grupas "Singapūras satīns" dalībnieks, – Edgars Bāliņš. Viņa vadībā ik otrdienas un ceturtdienas vakaru pulksten 19.00 notiks interaktīvas diskusijas un aktivitātes kopā ar sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem.

Raidījuma viesi būs gan populāri aktieri, mūziķi un rakstnieki, gan rūdīti komiķi, sportisti un pat iluzionisti, kuri ļaus caur atslēgas caurumu (lasi – vebkameras aci) ielūkoties savā ikdienas dzīvē, ar savu talantu un priekšzīmi aicinot ikvienu palikt mājās un rūpēties gan par savu fizisko, gan garīgo veselību.


Tā kā "#PaliecMājās ar DELFI" būs tiešraides raidījums, skatītājiem būs iespēja iesaistīties ar saviem jautājumiem, padomiem un lūgumiem raidījuma viesim, tos pievienojot DELFI "Facebook" konta komentāros. Savukārt tiem, kuri nepaspēs noskatīties raidījumu tiešraidē, pēcāk būs iespēja to noskatīties ierakstā portālā DELFI.
Pieslēdzies un iesaisties!
Pirmais raidījums pie skatītājiem nonāks jau šo ceturtdien, 9. aprīlī, pulksten 19.00, un tā viesis būs atraktīvais mūziķis un improvizators Nauris Brikmanis. Varam sagaidīt gan muzikālu priekšnesumu, gan jautrus stāstus par mājās palikšanas pieredzi, gan kādu oriģinālu kulinārijas recepti no Naura krājumiem.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.