Jau otrais Samsung viedtālrunis atradis savu īpašnieku
DELFI sadarbībā ar Samsung saviem lasītājiem šoruden piedāvā iespēju laimēt vienu no trim jaunajiem Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G viedtālruņiem. Viss, kas jādara - jāaizpilda anketa.

20. oktobrī izlozējām otro uzvarētāju, kas saņems jauno viedtālruni. Apsveicam Intu K. (tālrunis: ****4188 ). Ar uzvarētāju par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi tuvāko divu dienu laikā.

Izloze tika veikta starp visiem dalībniekiem, kas no 6. līdz 19. oktobrim aizpildīja elektronisko anketu, reģistrējot jaunu DELFI kontu vai atjaunojot datus jau esošā kontā. Nākamā izloze notiks pēc divām nedēļām – 3. novembrī, kad izlozēsim trešo Samsung viedtālruņiem. Jau ziņojām, ka pirmā viedtālruņa izloze notika 6. oktobrī. Par to vairāk lasi šeit.

Izlozē var piedalīties katrs, kas tagad vai iepriekš reģistrējis DELFI kontu un līdz 2. novembrim aizpildījis anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, dzimumu un vecumu, kā arī kontaktinformāciju. Jaunajā akcijā var piedalīties ikviens reģistrēts DELFI konta lietotājs vai DELFI maksas satura abonents, kurš anketā aizpildījis visus laukus. Ar izlozes noteikumiem vari iepazīties šeit. Iegūtos datus par saviem lietotājiem izmantosim, lai uzlabotu savu produktu kvalitāti un lietotāju pieredzi nākotnē.

DELFI kontā vari gan abonēt "DELFI plus" un MVP, gan saglabāt interesējošos materiālus izlasīšanai vēlāk. Virs katra raksta atradīsiet ikonu "saglabāt grāmatzīmi", un šādi atzīmētos rakstus iespējams apskatīt un izlasīt jebkurā ierīcē, vienkārši pieslēdzoties savam DELFI kontam.

Katrā izlozē dalībniekiem ir iespēja laimēt vienu Samsung Galaxy Note20 sērijas telefonu, kas ir aprīkots ar līdz šim ātrāko pieejamo procesoru. Stilīgās ierīces piedāvā progresīvas tehnoloģijas un savā klasē labāko mobilo telefonu lietojamību, nemainot Note sērijai raksturīgo eleganto dizainu.
Publicitātes foto
Šis ir īstais telefons arī profesionālu video uzņemšanai, jo Galaxy Note20 sērijas 8K video funkcija ļauj nofilmēt īpaši augstas izšķirtspējas un profesionālas kvalitātes kadrus, kas nedarītu kaunu pat kino operatoram - pro video režīmā ar augstas kvalitātes fokusu, audio, ekspozīcijas, apgaismojuma, tālummaiņas rīkiem un filmēšanu ar 120 kadriem sekundē.

Note lietotāji neļaus samelot, ka S Pen irbulis šiem viedtelefoniem ir īpaši parocīgs un ļauj veikt pierakstus ikreiz, kad rodas iedvesma, nodrošinot vēl labāku skāriena precizitāti. Jāpiebilst, ka jaunajam S Pen irbulim ir iekļauti pieci jauni žesti jeb gaisa komandas, kas palīdz ērtāk un ātrāk kontrolēt savu tālruni attālināti, izmantojot roku kustības.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.