.
Leonardo di Kaprio vai Artūrs Skrastiņš – par kuru DELFI rakstīja biežāk?
DELFI 20 gadu jubilejas noskaņās piedāvājam lasītājiem izpētīt ļoti izteiksmīgas infografikas, kas parādīs, kā mediju slejās uzdzirkstīja vai nodzisa kādas tēmas svarīgums.
Vērīgāks lasītājs te varēs pamanīt gan brīdi, kurā DELFI ieviesa recepšu portālu "Tasty.lv", gan to, kā Krimas okupācija iespaidoja mediju dienaskārtību, gan daudz ko citu. Savukārt kritiskāks lasītājs varēs kārtējo reizi papukoties, ka "žurnālistiem jau valdība vienmēr svarīgāka par tautu".
Šis raksts ir viena no publikācijām DELFI 20 gadu jubilejas ciklā, kurā būs gan raksti par dažādām ar portāla vēsturi saistītām tēmām, gan tests lasītājam, gan vizuāli bagātīga informācija, kā DELFI klājies 20 gadu garumā.

Jubilejas noskaņās neaizmirstiet nobalsot par DELFI autoru – lasītāju simpātiju. Balsot iespējams te! 20 autori, kuru radītais saturs ir visaugstākās raudzes žurnālistika, turpina cīņu par šo titulu.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.