Raidījums "Otrs grāvis" startē, atmaskojot Ziemassvētku vecīša finansiālās ķibeles
Ar pirmo epizodi klajā nāk DELFI sociālo tīklu satura veidotāju komandas jaunākais lolojums – raidījums "Otrs grāvis", kas turpmāk sev raksturīgā vieglā manierē atskatīsies uz globālām un lokālām aktualitātēm.
DELFI sociālajos tīklos jau iepriekš ir parādījušies ironiska rakstura video fragmenti, kuros tiek meklēti skaidrojumi gan bedrainajām Rīgas ielām, gan Deglava tilta nedienām un daudz kam citam. Paceļot šo saturu nākamajā līmenī, loģisks solis ir raidījuma "Otrs grāvis" tapšana.

Vadītāju lomās turpmāk iejutīsies pazīstamais komiķis Edgars Bāliņš, mūziķis Eduards Gorbunovs jeb Edavārdi, žurnāliste Andra Čudare, kā arī sociālo tīklu nodaļas vadītājs Jānis Sildniks.

Pirmajā raidījumā "Otrs grāvis" piedāvā iepazīties ar ekskluzīvu interviju, kurā Jānis Domburs izgaismo Ziemassvētku vecīša nedienas, savukārt pavisam atklātu ieskatu Latvijas futbola izlases iekšienē sniedz kāds anonīms sportists. Tāpat "Otra grāvja" debijas raidījumā tiek piemeklēts jauns "Twitter" lietotājvārds prezidentam un demonstrētas jaunākās modes tendences pret-5G aktīvistu vidū.
"Otrs grāvis" pievienosies DELFI veidoto raidījumu sarakstam, ko veido tādi raidījumi kā "DELFI TV ar Jāni Domburu", "Lai spriestu, jāzina!" un "Viņa skaidro".
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.