Startē jauns sporta medijs - MVP!
MVP ir jaunais DELFI sporta medijs. Ja tu esi mūsējais, tu zini, ko tas nozīmē. Tu zini, ka "Most Valuable Player" ir vērtīgākais spēlētājs. Un zini, ka šis gods ir jānopelna ar izcilu sniegumu.
Kas ir mūsu MVP?

MVP ir jauns sporta medijs, ko veido pieredzējušu sporta žurnālistu komanda. MVP ļauj ne tikai uzzināt, bet arī izprast. MVP ciena un novērtē lasītāju uzticību, un iesaista ikvienu sarunā, veidojot piederības sajūtu un savējo kopienu.
Mūsu komanda

Mūsu komandas pieredzējušākie spēlētāji žurnālistikā kopā sāka darboties pirms 25 gadiem. Toreiz dzima vīzija par mūsdienīgu sporta žurnālistiku, kas, balstoties Latvijā izkoptajās tradīcijās, spēra soli tālāk – ne tikai informēja, bet arī vērtēja – analītiski un kritiski, personības un likumsakarības tveroši. MVP ir sākums kam jaunam, taču vienlaikus arī turpinājums – stāstam ar lielu pieredzi, reputāciju un personībām. Tāpēc lielai daļai no jums mēs, MVP komanda, šobrīd droši varam teikt: jūs mūs jau pazīstat!
Ingmārs Jurisons
MVP galvenais redaktors
Jānis Freimanis
MVP redaktors
Reinis Lācis
sporta žurnālists
Ilze Upīte-Zavjalova
sporta žurnāliste
Armands Puče
sporta komentētājs, žurnālists
Kāpēc MVP?

Mēs apzināmies, ka MVP skan ambiciozi. Tomēr esam apņēmušies ne tikai celt, bet arī nest šādu nosaukumu. Ja stāstām par mūsu vērtīgākajiem, arī pašiem latiņa jātur augstu. Jaunajā sporta medijā MVP varēsi lasīt par labākajiem pašmāju sportistiem, mūsu jaunajām cerībām, vērtēsim, kādi sasniegumi gaida mūsu un citu valstu sportistus, kā arī kopā ar ekspertiem analizēsim neveiksmes, salīdzināsim Latvijas sportistu iespēto ar kaimiņiem un pasaules izcilākajiem sasniegumiem.

Kāds ir MVP?

Iedziļināšanās, neatlaidība, tieša valoda, skats no neierasta skatu punkta – tā ir MVP vizītkarte. Mūsu komandas fokuss nebūs īsās ikdienas ziņas, skaitļi un rezultāti, bet gan notikumu kopskats un procesu analītika, dziļas sarunas ar sporta vides ļaudīm, viedokļu slejas, diskusijas, stāsti, portreti un problēmsituāciju izpēte.


Lasi MVP:
Kopā ar MVP
MVP aicina arī tevi – erudītu un zinošu – abonēt jauno sporta mediju un izteikt savu viedokli, diskutēt ar citiem sporta jomu zinātājiem. Arī tu vari komentēt rakstus, bet ne anonīmi – jo uzskatām, ka mēs katrs savu viedokli paužam atbildīgi un ar lepnumu. Strādāsim, lai veidotu platformu sporta lietpratēju un fanu argumentētai diskusijai vai vienkārši sarunai par tēmu, no kuras noteikti nevairīsimies arī paši. Ja tev būs jautājumi, mēs meklēsim atbildes. Jo arī mums, kā ikvienam medijam, visvērtīgākais esi tu, mūsu lasītāj. Tāpēc aicinām tevi: nāc un spēlē kopā ar mums!

Jo šī ir mūsu spēle.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.