Attiecības pēc bērna piedzimšanas
Pieteikties

Attiecības pēc bērna piedzimšanas 

Bērniņa piedzimšana ir ļoti gaidīts notikums. Tas ir sākums kaut jaunam un brīnišķīgam, tomēr šajā dzīves periodā bez grūtībām neiztikt. Realitāte reti, kad ir tāda, kā izsapņots. Negulētas naktis, stress un satraukums atstāj ietekmi uz abiem vecākiem, kā arī uz viņu attiecībām. Kā iemācīties dzīvot pasaulē, ko mazais brīnums sagriezis kājām gaisā? Kā sadalīt uzmanību pasaulē, kurā bijāt tikai divi, bet tagad jau vismaz trīs?

Pasākumu vadīs sertificētas ārstes, psihoterapeites Gunta Andžāne un Ingrīda Rateniece.

Pasākums notiek interneta žurnāla "Viņa.lv" organizētā cikla “Sarunas spēkam” ietvaros, kurā kopā ar profesionāliem psihoterapeitiem un citiem uzticamiem un pieredzējušiem padomdevējiem meklējam atbildes sasāpējušiem attiecību jautājumiem un dzīves situācijām.

Gunta Andžāne
Gunta Andžāne
Gunta Andžāne, sertificēta ārste - psihoterapeite,
Gunta Andžāne, sertificēta ārste - psihoterapeite,

Latvijas Ārstu psihoterapeitu asociācijas prezidente, Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijas priekšsēdētāja vietniece. G.Andžāne 30 gadus strādā medicīnā, no tiem 20 gadus - psihoterapijas praksē. Šobrīd strādā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, konsultē pacientus VC 4 Capital Clinic Riga un papildus ir pasniedzēja Latvijas universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas Ārstu biedrībā, kā arī ilgus sadarbojas ar Latvijas masu medijiem dažādu līmeņu projektos, kas saistīti ar iedzīvotāju mentālās veselības uzlabošanu.

Ingrīda Rateniece
Ingrīda Rateniece
Ingrīda Rateniece, sertificēta ārste - psihoterapeite,
Ingrīda Rateniece, sertificēta ārste - psihoterapeite,

RSU Psihosomatikas klīnikas ārste-psihoterapeite ar 23 gadu darba pieredzi. Pārstāv psihodinamisko psihoterapijas virzienu. Vairums pacientu ir jauni cilvēki, bērni un pusaudži.

 • kad:

 • kur:

  Cafe Film Noir, Elizabetes iela 61, Rīga
 • Biļetes cena:

  PĒDĒJĀ BRĪŽA PIEDĀVĀJUMS!
  10 Eur vienai personai
  15 Eur divām personām
 • svarīgi:

  Pasākuma norise netiks filmēta, un apmeklētājiem tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.