Esam kopā, tomēr atsevišķi?
Pieteikties

Esam kopā, tomēr atsevišķi? 

Sākumā kopdzīve ar mīļoto vienmēr rada prieku un apmierinātību, bet laikam ejot sākas atsvešināšanās. Dzīvē sāk dominēt sarunas par ikdienas rūpēm, bet vairs nav kopīgi pavadītu brīžu un sarunu. Katrs no partneriem sāk justies pamests un vientuļš, mazinās savstarpējā cieņa, kas noved pie otra vainošanas, zāģēšanas, konfliktiem ikdienā un, visbeidzot, noslēgšanās sevī. Rodas sajūta - uzturamies vienā mājā, guļam vienā gultā, bet dzīvojam katrs savā pasaulē. Kā gan cilvēks, kas reiz bija pats tuvākais, tik nemanāmi kļuva svešs? Kāpēc viens otru vairs nedzirdam un nesaprotam? Kā atjaunot agrāko tuvību, un vai tas maz ir vajadzīgs?

Pasākumu vadīs sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciālisti Ilona Buša un Gatis Bušs. Tā ietvaros tiks demonstrēti un analizēti filmu fragmenti, ļaujot apmeklētājiem paraudzīties uz savām attiecībām no malas un atpazīt sevi dažādās dzīves situācijās.

Pasākums notiek interneta žurnāla "Viņa.lv" organizētā pasākumu cikla “Sarunas spēkam” ietvaros, kurā kopā ar profesionāliem psihoterapeitiem un citiem uzticamiem un pieredzējušiem padomdevējiem meklējam atbildes sasāpējušiem attiecību jautājumiem un dzīves situācijām.

Pasākuma norise netiks filmēta, un apmeklētājiem tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.

Ilona Buša
Ilona Buša
Ilona Buša, sertificēta sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciāliste
Ilona Buša, sertificēta sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciāliste

Vairāk nekā 20 gadus konsultējam pārus attiecību jautājumos. Mūs iedvesmo pāru lielā neatlaidība un pacietība mēģinot glābt savu mīlestību un attiecības vissarežģītākajās situācijās.

Gatis Bušs
Gatis Bušs
Gatis Bušs, sertificēts sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciālists
Gatis Bušs, sertificēts sistēmiskās ģimenes psihoterapijas speciālists

Tags

Bailes no attiecībām
 • kad:

 • kur:

  Cafe Film Noir, Elizabetes iela 61, Rīga
 • Biļetes cena:

  Apmeklējuma cena:
  25 Eur vienai personai
  40 Eur divām personām

  3 jebkuru pasākumu abonements: 50.00 Eur
 • svarīgi:

  Vietu skaits pasākumā ierobežots.