Neuzticība attiecībās un ar to saistītās krīzes

Neuzticība attiecībās un ar to saistītās krīzes 

Partneris parasti ir vistuvākais un uzticamākais cilvēks. Ko darīt, ja šī uzticēšanās tiek salauzta, tu tiec nodots, piekrāpts? Piedot? Mēģināt salabot salauzto? Vai tas maz ir iespējams? Sargāt sevi un nekad vairs neuzticēties? Šķirties? Kāpēc tas notika? Kurš vainīgs? Varbūt pats to izraisīju?

Šie un vēl daudzi citi jautājumi jaucas pa galvu gan tam, kurš bijis neuzticīgs, gan tam, kurš jūtas nodots. Jebkurā gadījumā ir svarīgi saprast, kādā virzienā meklēt atbildes, kā dzīvot tālāk un vai ir iespējams kaut ko darīt, lai tas neatkārtotos. Skaidrs ir tikai viens – krāpšanā vienmēr ir iesaistīti vairāki cilvēki.

Pasākumu vadīs ārsts, psihoterapeits Artūrs Utināns.

Pasākums notiek interneta žurnāla "Viņa.lv" organizētā cikla “Sarunas spēkam” ietvaros, kurā kopā ar profesionāliem psihoterapeitiem un citiem uzticamiem un pieredzējušiem padomdevējiem meklējam atbildes sasāpējušiem attiecību jautājumiem un dzīves situācijām.

Pasākuma norise netiks filmēta, un apmeklētājiem tiek garantēta pilnīga konfidencialitāte.

Artūrs Utināns
Artūrs Utināns
Artūrs Utināns, ārsts, psihoterapeits
Artūrs Utināns, ārsts, psihoterapeits

Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas virsārsts kopš 2011. gada. 1991. gadā beidzis Latvijas Medicīnas Akadēmiju un 1993. gadā internatūru psihiatrijā. Astoņus gadus studējis psihodinamisko psihoterapiju vairākās Zviedrijas psihiskās aprūpes speciālistu organizētajās apmācības programmās. Autors grāmatām “Cilvēka psihe. Tās darbība, funkcionēšanas traucējumi un ārstēšanas iespējas”, “DNS, matrice un cilvēka uzvedība” un „Romantiskā mīlestība un psihiskie traucējumi”.

 • kad:

 • kur:

  Zikurāts, Bruņinieku iela 36, Rīga
 • Biļetes cena:

  25 Eur vienai personai
  40 Eur divām personām

  3 pasākumi: 50 Eur
 • svarīgi:

  Vietu skaits pasākumā ierobežots.