Foto: Publicitātes foto

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis, turpinot bērnu un jaunatnes hokeja atbalstīšanu, šonedēļ dāvinājis ekipējumu Talsu hokeja kluba audzēkņiem.

Kā informē Bārtuļa hokeja kluba "BHC 37", šonedēļ "Inbox" ledus hallē aizritēja Talsu hokeja kluba un Oskara Bārtuļa hokeja kluba "BHC 37" draudzības spēle, kas noslēdzās neizšķirti 3:3. Spēli klātienē vēroja "BHC 37" dibinātājs, pašreiz Kontinentālās hokeja līgas kluba Vladivostokas "Admiral" kapteinis Oskars Bārtulis, kurš uz pāris dienām ieradies Latvijā. Pēc jauno hokejistu spēles Bārtulis sadarbībā ar biedrību "Jaunie censoņi" un hokeja inventāra tirgotāju "Sportslukss" bija sagādājis patīkamu pārsteigumu Talsu hokeja kluba audzēkņiem, dāvinot hokeja ekipējumu.

"Man personiski ir ļoti nozīmīgi būt klāt bērnu hokeja attīstībai Latvijā un sniegt tajā savu artavu, lai Latvijas jauniešiem dažādos veidos radītu iespējas trenēties, paplašināt prasmes un zināšanas ar pasaules līmeņa hokejistiem, iedrošināt piedalīties starptautiskos turnīros. Savā laikā Latvijas hokejs deva iespēju man mācīties, attīstīties un kļūt par to, kas šodien esmu un darīt to, ko daru," saka Bārtulis. "Savulaik, kad sāku spēlēt hokeju, viena no vietām, kur man pašam nācās bieži braukt, un kurā man patika atmosfēra un cilvēki, bija Talsu hokeja halle, tādēļ, jo īpašs prieks, ka šodien varēju atbalstīt tieši Talsu hokeja audzēkņus. Nākošreiz tie būs atkal kādi citi jaunie censoņi," tā par ieguldījumu jauniešu hokejā Oskars Bārtulis."

Talsu hokeja kluba treneris Māris Ziediņš informēja, ka dāvinātais ekipējums nonāks pie pašiem jaunākajiem hokejistiem, kuri sper pirmos soļus hokejā. "Emocijas pēc sadraudzības spēles ir ārkārtīgi pozitīvas. Jau pats brauciens uz Inbox ledus halli un iespēja spēlēt pa visu lielo laukumu jaunajiem talsiniekiem bija liels notikums. Kā saldais ēdiens bija tikšanās ar Oskaru Bārtuli. Oskars ir sagādājis arī hokeja formas jaunākajai grupai, iesācējiem. Nākošnedēļ tās dalīsim visiem jaunajiem bērniem, kas šogad ir sākuši spēlēt. Katram kaut kas jau ir, bet daudz kā vēl trūkst. Tagad visi būs pilnībā apģērbti. Provincē nereti vēlme spēlēt hokeju apstājas pie iespējas iegūt vajadzīgo inventāru, daudzi tālāk nemaz netiek. Šāds dāvinājums būs kārtīgs atspēriens jaunajai Talsu hokejistu paaudzei. Ņemot vērā, ka bērni aug, bet hokeja ekipējums tik ātri nenonēsājas, šis būs starta komplekts jaunāko bērnu grupai vismaz nākošajiem četriem gadiem. Oskars ir viens no retajiem, kas dara nevis runā, viņam nav svarīga atzinība. Viņš zina, ka viņa atbalsts nonāks īstajās rokās un palīdzēs bērniem uzsākt hokeja karjeru."

Septembrī pirmo sezonu uzsāka Bārtuļa hokeja klubs bērniem "BHC 37", kas organiski izaudzis no pieredzējušā hokejista iniciatīvas organizēt bērnu hokeja nometnes ar pasaules līmeņa treneru līdzdalību. Latvijas izlases aizsargs jau ilgstoši atbalsta bērnu hokeju Latvijā, radot iespējas bērniem nodarboties ar ledus sporta veidu, organizējot meistarklases ar slaveniem hokejistiem, palīdzot ar ekipējumu un inventāru. Tāpat īpašu uzmanību hokejists veltījis slimu bērnu un bērnu namu bērnu atbalstam, bieži aicinot bērnus uz hokeja spēlēm, organizējot ekskursijas un pusdienas.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!