Foto: Pexels

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) mainījusi lēmumu un Izraēlas U-20 vīriešu hokeja izlase tomēr varēs piedalīties janvāra beigās gaidāmajā pasaules U-20 čempionāta trešās divīzijas B grupas turnīrā, trešdien pavēstīja IIHF.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā IIHF nolēma uz laiku ierobežot visu Izraēlas hokeja izlašu dalību pasaules čempionātos. Pāris dienas vēlāk IIHF precizēja, ka lēmums attiecināms tikai uz Izraēlas izlases dalību pasaules U-20 čempionāta trešās divīzijas B grupas turnīrā, kas paredzēts janvāra beigās.

Savukārt šonedēļ IIHF pavēstīja, ka, ņemot vērā organizatoru lūgumu, ļaus Izraēlas U-20 hokejistiem sacensties turnīrā, kas no 22. līdz 29.janvārim norisināsies Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā.

"IIHF ir saņēmusi apstiprinājumu no rīkotāju puses, ka tiks veikti visi nepieciešamie drošības pasākumi, lai tiktu novērsti visi drošības riski, kas saistīti ar Izraēlas izlases dalību šajā čempionātā," teikts paziņojumā.

Trešās divīzijas B grupas turnīram bija jānotiek Izraēlā, taču drošības un aizsardzības apsvērumu dēļ tas tika pārcelts uz Bulgāriju. Turnīrā Izraēlas hokejisti sacentīsies ar vienaudžiem no Bulgārijas, Kirgizstānas, Meksikas, Jaunzēlandes un Turcijas.

Tāpat paziņojumā norādīts, ka par pārējo Izraēlas izlašu dalību pasaules čempionātu turnīros tiks lemts atsevišķi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!