Fоtо: AP/Scanpix/LETA

Latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubā Bostonas "Celtics" Džeisons Teitums vēlas šajā vienībā nospēlēt visu atlikušo karjeru.

Teitums šovasar palīdzēja "Celtics" komandai izcīnīt 18. NBA čempiontitulu, kas šo klubu atkal padarījis par titulētāko līgas vēsturē. Savukārt vēlāk viņš parakstīja piecu gadu līgumu par kopējo summu 315 miljoniem ASV dolāru, kas ir visu laiku ienesīgākais NBA kontrakts. Tādējādi aizsargs ar "Celtics" ir saistīts vismaz līdz 2030. gadam.

Aizsargs ir kļuvis par vienu no līgas vadošajiem spēlētājiem - septiņu sezonu laikā viņš jau piecas reizes piedalījies Visu zvaigžņu mačā.

"Jūtu, ka Bostonā mani grib, turklāt uz ilgu laiku," sarunā ar "The Boston Globe" saka Teitums. "Es šeit pavadīšu visu savu karjeru, izjūtu lielu mīlestību pret faniem, pilsētu un organizāciju. Mēs nupat ieguvām čempiontitulu un gribam tā turpināt, cik vien ilgi iespējams."

Teitums "Celtics" komandā pavadījis visu savu karjeru. Viņš 2017. gada draftā tika izvēlēts ar trešo numuru, bet septiņu sezonu laikā aizsargs katrā no mačiem caurmērā atzīmējies ar 23,1 punktu un 7,2 atlēkušajām bumbām, kā arī 3,5 rezultatīvām piespēlēm.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !